у Вакарчука й Горбунова діти з’явилися не в першому, а в другому шлюбі – Одна Хвилина - MusicUkraine

у Вакарчука й Горбунова діти з’явилися не в першому, а в другому шлюбі – Одна Хвилина

Вибір редакції


Перший шлюб і різниця у віці

Перша дружина Юрія була старша за нього на 10 років і вже мала доньку. Вона покинула чоловіка і подалася за Горбуновим до Києва, хоча попервах він не дуже багато заробляв, і родині було сутужно виживати. З балериною ведучий прожив 20 років, виростив падчерку, але власних дітей не нажив.

Святослав Вакарчук з мамою двох своїх дітей Євгенією Яцутою

Святослав теж два десятиліття життя віддав Лялі Фонарьовій, яка народилася на 2 роки раніше за коханого чоловіка, і її доньці Діані. Але спільної малечі у них не було. Заради музиканта Ляля покинула бізнесмена, який обожнював її і дитину.

Службовий роман

Коли названі доньки виросли і випурхнули з родинного гніздечка, там стало настільки порожньо, що обоє чоловіків стали роззиратися довкола. Горбунов став учащати за колегою Катею Осадчею, яка навпаки молодша за ведучого на 13 років. Спочатку блондинка дивилася “крізь нього” і лише віталася. Та коли стали разом працювати над шоу “Голос.Діти”, Юра зголосився підвозити Катерину додому. Потім зайшов на чайок. І відтоді все закрутилося.

Юрій Горбунов з Катею Осадчою і двома синами

З продюсеркою Євгенією Яцутою, яка на 7 років молодша за нього, співак познайомився під час спільної роботи над кліпом. Невдовзі вони стали жити разом.

Діти

Юрій став батьком двічі. Хлопчиків Катя народила, коли Горбунову було 47 і 51 рік. Малюків назвали Іванком і Данилом. У Каті є ще старший син Ілля від першого шлюбу.

Коли Вакарчуку було 47 років, Женя народила йому первістка, хоча для жінки це вже друга дитина. А рівно за рік, у червні 2022-го, в Іванка з’явилася ще й сестричка Соломія.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

9 − 5 =