у ведучої “1+1” є падчерка – Одна Хвилина

Вибір редакції


Марічка Падалко стала справжнім прикладом сучасної жінки, якій підвладно все: вона змогла стати зіркою телебачення, вдало вийти заміж та виплекати трьох чудових малюків, яких подарувала своєму коханому Єгору Соболєву. Втім, у тіні цього неймовірного успіху у всіх сферах життя лишилася одна єдина дівчина. І це дочка обранця ведучої, яка народилася у його першому шлюбі.

Марічка Падалко показала старшу дочку, якій виповнилося 14 років
Що відомо про четверту дитину у сім’ї Марічки Падалко та Єгора Соболєва

Знаменитість майже не згадує те, що у її родині насправді не троє, а четверо дітей. Її падчерку звати Аліса і вона нині веде самостійне життя. Дівчина стала студенткою, а з початком війни виїхала закордон. Відомо, що вона до 24-го лютого навчалася у найбільш престижному ВНЗ країни — Києво-Могилянській академії. Та чи продовжує свою науку зараз — не відомо.

Що відомо про четверту дитину у сім’ї Марічки Падалко та Єгора Соболєва

Судячи з публікацій і Інстаграмі, дочка Єгора Соболєва відзначається скромністю. На відміну від інших зіркових нащадків, її неможливо помітити на відео з вечірок чи неоднозначних заходів. Також зрідка вона показує і власні світлини. На рідкісних фото можна побачити, що Аліса виросла просто копією свого зіркового татка, тільки білосніжне розкішне волосся, скоріше за все успадкувала від мами.

Цікаво, що Марічка ніколи не зачепила кривим словом доньку Єгора Соболєва. Навпаки, у мережі є інформація, що з колишньою дружиною свого обранця вона змогла знайти спільну мову. Більше того, у неї ж питала, як спілкуватися зі свекром та свекрухою.

Нагадаємо, що ведуча “1+1” не вивозила своїх власних дітей з України. Якщо її падчерка повністю поринула у життя Західної Європи, то малюки Падалко перечекали лиху годину на Батьківщині. Знаменитість же лишалася взагалі працювати у Києві, поки її чоловік звільняв Київщину від окупантів. Єгор Соболєв і нині на передовій, поки вся родина з нетерпінням чекає на його повернення з фронту.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Таємне життя дітей Заворотнюк та загадкова невістка: Що приховує від чужих очей Моя прекрасна няня


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

8 + 14 =

Translate »