“У віці ягідки” – Одна Минута

Вибір редакції


19 вересня відома українська телеведуча Лідія Таран святкувала день народження – цього року знаменитості виповнилось 45 років. Із нагоди свята зірка підсумувала свої цьогорічні досягнення й поділилась з прихильниками одкровенням: за повномасштабну війну її життя буквально перевернулось з ніг на голову. За визнанням Таран, раніше вона мала зовсім інші пріоритети та вподобання. Більш того, знаменитість розповіла, що зараз вимушена жити на дві країни – багато часу вона проводить в романтичній Франції.

Лідія Таран захопила публіку зовнішністю, що змінилась, та оновленою зачіскою боб-каре
Лідія Таран захопила публіку зовнішністю, що змінилась, та оновленою зачіскою боб-каре

День народження, значить. Раптово, як завше. Шаблони зламані. Кордони стерті. Люди – гострі леза. Шкала віку розбилась. Все несправжнє відпало. Інтуїція тепер – єдиний дороговказ. У мене було одне життя. А тепер їх два – паралельних. Одне в Україні. І ще одне у Франції– прокоментувала Лідія Таран нові фотографії, які зірка опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм.

Лідія Таран зі своєю колегою українською телеведучою Марічкою Падалко
Лідія Таран зі своєю колегою українською телеведучою Марічкою Падалко

Відома телеведуча також зізналась, що вона навіть очікувати не могла, що їй доведеться зустрічати новий рік свого життя у таких невеселих обставинах. Українська зірка відверто поділилась із шанувальниками та підписниками деталями свого “нового” життя й натякнула, що зараз їй, як і багатьом українцям, жити дуже непросто.Втім, у Лідії Таран була і гарна, менш філософська тема для обговорення. Нещодавно телеведуча знову стала студенткою. Хоча деталей знаменитість не розкривала, відомо, що навчається вона у французькому вищому навчальному закладі. Проте, професійну діяльність Таран не закинула – вона не зраджує улюбленому телеканалу “1+1”. Але тепер зірка працює не телеведучою, а кореспонденткою.

На фотографіях, зроблених у Франції, відома українська телеведуча виглядає спокійною та усміхненою
На фотографіях, зроблених у Франції, відома українська телеведуча виглядає спокійною та усміхненою

В описі до опублікованих фотографій Лідія Таран також зізналась, що французька мова для неї дещо складна, проте вона вважає її неймовірно красивою та милозвучною. Знаменитість також розповіла, що дещо в її житті, попри нинішній скажений темп, залишається незмінним. Вона – щаслива мама підлітка.
Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие
Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

16 − 12 =