у яких регіонах України буде погіршення погоди – Одна Минута

Вибір редакції


Цьогорічна осінь як ніколи пунктуальна. Різке похолодання прийшло вже першого вересня. Синоптики прогнозують холодну та дощову погоду до кінця вересня.

Захід України

На заході України, зокрема у Львові, дощитиме вже на найближчих вихідних, повідомляє Gismeteo . Температура повітря триматиметься в межах 14-18 градусів зі знаком + удень та 7-12 градусів уночі. Друга половина вересня буде дощовою. Опади прогнозуються практично щодня.

Погода у Львові на місяць
Погода у Львові на місяць

В іншому місті Західної України, а саме в Ужгороді, у найближчі вихідні прогнозують грози та невеликий дощ. У другій половині вересня дощі не прогнозують. Температура повітря вдень триматиметься в межах 17-20 градусів вдень та 6-11 градусів вночі.

Погода в Ужгороді на місяць
Погода в Ужгороді на місяць

Північ України

На півночі України, зокрема, у Києві, попереджають про сильні опади на найближчі вихідні (10-11 вересня). З 12 вересня до кінця місяця погода буде хмарною, можливі дощі. Температура повітря до кінця місяця триматиметься в межах 13-18 градусів вдень та 7-12 градусів вночі.

Погода у Києві на місяць
Погода у Києві на місяць

В іншому місті північної України, а саме у Чернігові, затяжні дощі прогнозують до кінця місяця. Погода буде похмурою та холодною. Температура повітря вдень триматиметься в межах 11-16 градусів, а вночі шкала градусника опускатиметься до 5-9 градусів зі знаком +.

Погода в Чернігові на місяць

Схід України

На сході України, зокрема у Харкові, сильні дощі прогнозують на 12-13 вересня. До кінця місяця температура повітря триматиметься в межах 17-20 градусів вдень та 10-13 градусів вночі.

Погода в Харкові на місяць
Погода в Харкові на місяць

Південь України

На півдні України буде тепліше, ніж в інших областях, але дощі південні міста не оминуть. На півдні України, зокрема в Одесі, прогнозуються грози та невеликі дощі на весь найближчий тиждень. Температура повітря до кінця місяця триматиметься в межах 18-22 градусів вдень та 15-18 градусів вночі.

Погода в Одесі на місяць
Погода в Одесі на місяць

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty + seven =

Translate »