У Європі один за одним зриваються концерти Ані Лорак, яка назвала себе найтитулованішою співачкою України

Вибір редакції


Кілька днів тому стало відомо, що Ані Лорак запланувала гастрольний тур містами Німеччини та Чехії. На сайті Kontramarka, на якому продаються квитки на концерт Лорак, була зроблена цікава заява про неї. Так, артистка в анонсі до виступів згадала, що вона українка і назвала себе найтитулованішою співачкою України. Також Лорак згадала, що колись отримала звання Народної артистки України.

Ані Лорак назвала себе найтитулованішою співачкою України

Після появи такого промовистого оголошення про концерт Лорак у Європі українці збунтувалися. У Мережі почали активно обговорювати, що Лорак заради грошей “швидко перевзулась”, а українці, які живуть за кордоном, почали заявляти, що робитимуть все від себе можливе, щоб зірвати концерти проросійської співачки.

Організатори концертів Лорак у Празі почули обурення українців та почали один за одним скасовувати виступи артистки у Чехії. Зокрема, на це вплинула ініціативна група української діаспори, яка написала офіційного листа щодо недоцільності виступу Лорак у Чехії празьким організаторам. Компанія Forum Karlin дала відповідь на лист у чаті Інстаграму та повідомила, що концерти Лорак у Празі скасовані та афіш більше немає.

У Європі один за одним зриваються концерти Ані Лорак назвала себе найтитулованішою співачкою України

У Німеччині концерти поки що не скасували, проте ймовірність того, що вони відбудуться невелика. Українці та німецькі активісти, які проживають у Німеччині, вже готують акції протесту проти концертів Ані Лорак.

Нагадаємо, Ані Лорак – народилася, виросла та побудувала музичну кар’єру в Україні. З 2014 року співачка живе та працює у Росії. З початку повномасштабної війни в Україні Ані Лорак зникла з інформаційного простору. Вона прийняла рішення відмовчуватися таким чином, підтримавши злочинні дії російської армії та геноцид українців.

До речі, концертний тур Росією, який Лорак запланувала ще 2021 року, теж було скасовано.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

six + 16 =

Translate »