у знаменитої пари важлива дата – Одна Минута

Вибір редакції


Гумор “Дизель Шоу” обожнюють мільйони українців і прихильників зі всього світу. Перші репетиції колективу проводилися в звичайній київській школі, в актовому залі. Їх стандартний сценарій займає від 70 до 90 сторінок, а у 2017 році вони попали в Книгу рекордів України, провівши 39 концертів у 27 різних містах за 73 дні всеукраїнського туру.

Популярність шоу неодмінно зробила шалено популярними акторів “Дизель Шоу”. В Мережі активно обговорюється їх особисте життя, а сценічним парам часто приписують реальні романи поза сценою. Багато чуток ходило навколо відносин Вікторії Булітко і Євгена Сморигіна, але у них є інші другі половинки. Женя щасливий у шлюбі і має трьох дітей, а Віка хоч і не розкриває імені обранця, але чесно зізнається, що її серце давно зайняте.Новою парою для обговорень стали Яна Глущенко і Олександр Бережок. Їх творчому дуету в цьому році виповнилося 7 років. За цей час вони встигли зіграти багато сценічних номерів, у яких відігравали подружжя. У звичайному житті Яна і Олександр товаришують, але без натяку на романтику, оскільки у кожного з них є родини.

Актори Дизель Шоу Яна Глущенко та Олександр Бережок 7 років разом
Актори Дизель Шоу Яна Глущенко та Олександр Бережок 7 років разом

Як виглядає чоловік Яни Глущенко

Яна Глущенко в 2017 році вийшла заміж за концертного директора “Дизель Шоу”, продюсера групи “ТІК” і співачки Ірини Білик Олега Збаращука. Закохані влаштували весілля в символічну дату – 1 квітня на День сміху. Того ж року у пари народився син Тамерлан.Як виглядає чоловік Яни Глущенко
Як виглядає чоловік Яни Глущенко

Як виглядає дружина Олександра Бережка

Олександр Бережок одружився ще до створення “Дизель Шоу”, у 2012 році за нього вийшла заміж модель , танцівниця і учасниці конкурсу краси “Міс Україна” Олена Єрохіна. В родині підростають два сини Гліб і Лук’ян та дочка Ая.

Як виглядає дружина Олександра Бережка
Як виглядає дружина Олександра Бережка
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли ПугачовоїИсточник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 + four =