у звездной пары годовщина – Одна Минута

Вибір редакції


Вікторія Булітко та Євген Сморигін – одна з найміцніших сценічних пар України. Актори розпочали свою спільну діяльність на сцені гумористичної передачі “Дизель Шоу”, а пізніше знялися в багатьох телепроектах. Виявляється, що їхні професійні відносини розпочалися далекого 2010 року.

Тоді продюсери шоу від “Дизель Студіо” шукали у проект нових актрис, а один із керівників шоу запитав у Євгена Сморигіна думку, як у співробітника, який уже довго грав на сцені телешоу. Тоді артист скромно, але впевнено заявив, що ідеальною кандидаткою стане саме загадкова Вікторія Булітко.На сцені колеги буквально “злилися” та відчули єднання та симбіоз. Євген Сморигін зізнається, що у своєму житті не зустрічав дівчини, з якою йому було б комфортніше працювати, а Булітко, у свою чергу, називає артиста своєю сценічною другою половинкою. За акторами приємно спостерігати – вони професіонали окремо, а разом стають просто легендарним дуетом.

Якось за лаштунками відомого українського телешоу “Хто зверху?” Вікторія Булітко поділилася кумедним фактом. За словами артистки, у неї та її колеги Євгена Сморигіна навіть день народження практично в один день. Дівчина відзначає свято 25 січня, а Сморигін – 28 числа. Вікторія Булітко зізналася: вони часто святкують урочистість одного дня.За словами актриси, це чудовий спосіб заощадити гроші. Тим більше, артисти дванадцять років працюють в одній компанії, а тому двічі запрошувати тих самих колег на різні дні народження було б, як мінімум, смішно.

Варто зазначити, що Євген Сморигін та Вікторія Булітко перебувають у шлюбі. Артисти одружилися просто на сцені – актор був у образі старого грузина, а актриса зіграла грузинську дружину. Гумористичну сценку шанувальники оцінили, а сама Вікторія Булітко навіть поділилася на особистій сторінці в Інстаграм фотографією з “весілля”.
У коментарях підписники посміялися, деякі вирішили розчулитись, а багато хто повідомив, що вони б із задоволенням відвідали подібний захід. Нагадаємо, що колеги користуються майже шаленою популярністю серед публіки, а багато хто з нетерпінням чекає на момент, поки обидва зізнаються, що перебувають у стосунках.

Однак, варто вважати, що Булітко та Сморигіна не пов’язує нічого більше, ніж робочі відносини.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one × 5 =

Translate »