...

Учасниця «Голосу країни-7» на сцені розкрила таємницю студентського життя Тіни Кароль (ВІДЕО)

Музика

22 січня на телеканалі «1+1» відбулася грандіозна прем’єра сьомого сезону вокального проекту «Голос країни» з новим тренерським складом, до якого увійшли Тіна Кароль,  Потап, Джамала і Сергій Бабкін.

Серед учасників етапу «вибору на осліп» була присутня співачка, яка  раніше була знайома з одним із наставників проекту. 

Аліса Петрик потужно заспівала пісню Adele «Send My Love» та потрапила в команду Тіни Кароль, саме того тренера, з яким вона жила в одній кімнаті гуртожитку під час навчання у Київському інституту ті музики імені Р. М. Глієра.

Під час виступу Аліси було видно, що Тіна Кароль не одразу впізнала колежанку, і навіть, після обертання крісла, здивуванню співачки не було меж, емоції зашкалювали.

З відео-розповіді Аліси Петрик стало відомо, що Тіна «видала» її заміж, на їх весіллі  виконувала авторську пісню-подарунок. Згодом їх життєві дороги розійшлися: Тіна почала реалізовувати себе, як співачка; Аліса обрала сімейне життя. Згодом Аліса зрозуміла, що жертовність заради чоловіка не варта втрати найзаповітнішої мрії – співати.

Під час ефіру, під пильним допитом Потапа, Тіна почала розкривати таємниці їхнього спільного студентського життя. Зі слів Тіни Кароль, Аліса була для неї, як «хресна мама в гуртожитку»:

«Одразу поселила мене до себе у кімнату та взяла «шевство» наді мною. Аліса вчила мене жити, та цілуватися з хлопчиками».

Потап, поцікавився у Аліси, якою була Тіна у гуртожитку, Аліса відповіла:

«Дуже щира, добра і хазяйновита дівчина. Завжди прибирала в кімнаті, готувала домашні страви. Вона мене навчила тушкувати буряк. Це її особистий рецепт».

Після такого емоційно-несподіваного побачення, розуміння, що ця зустріч не є випадковою, що саме зараз у житті Аліси щось змінилося, і вона готова робити подальші кроки у музичному світі, Тіна Кароль пообіцяла учасниці проекту «Голос країни -7»:

«Я допоможу тобі повірити в себе і стати зіркою. Ти нереальна співачка і,такі голоси мають зворушувати всю країну, такі голоси мають чіпляти всіх».

Ми впевненні, що це не єдина розкрита таємниця із студентського життя Тіни Кароль, адже попереду Алісу Петрик чекає важка робота з перейняття досвіду для того, щоб  побудувати успішну музичну кар’єру та реалізувати власну мрію.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one × four =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.