удвічі менший за неї – Одна Минута

Вибір редакції


Старша донька Олі Фреймут Злата Мітчелл ще з ранніх років відома публіці. Вона неодноразово з’являлася на телеекранах у різних шоу. Так, Злата Мітчелл брала участь у програмі “Розсміши коміка” та “Танцюють всі”. Дочка телеведучої трималася на телебаченні дуже гідно. Вона справді дуже талановита та харизматична дівчинка.

Як виглядає старша дочка Ольги Фреймут
Як виглядає старша дочка Ольги Фреймут

Нині Златі Мітчелл 16 років. Вона більше року живе та навчається у США. Окрім навчання, Злата активно займається танцями, розвиває свій власний бренд одягу MITCHELL CLOTHING і активно веде блог в Інстаграм. Нещодавно дочка Олі Фреймут вперше показала свого бойфренда в Інстаграм-блозі і написала, що сильно закохана в цього хлопця. Бойфренда Злати, який має неєвропейську зовнішність, звати Оскар, вони познайомилися в Америці.

Дочка Ольги Фреймут показала романтичне фото із хлопцем неєвропейської зовнішності

Підписники Злати Мітчелл по-різному відреагували на коханого дівчини. Хтось написав у коментарях, що вони гарна пара, а деякі застерегли дівчину бути обережною із хлопцями не європейської національності.

Гарна пара, аби не використав нашу дівчинку, бо в них таке спостерігається часто, а наші дівчата люблять раз на все життя, а потім болісно переживають

, – написав один із коментаторів.

Фреймут вирішила не мовчати і відповіла, що коментатор є расистом.

Дочка Ольги Фреймут показала романтичне фото із хлопцем неєвропейської зовнішності

До речі, Злата Мітчелл зовсім не схожа на свою маму Ольгу Фреймут. Дівчина має пишні форми і часто виставляє свої “принади” на показ. Так, нещодавно дівчина опублікувала фото, де вона позує у короткому топі з глибоким декольте.

Багато коментаторів засудили Злату і багато хто вважав за потрібне написати про те, що їй час худнути. Однак дівчина має європейські погляди на життя і вважає, що люди не повинні один одного критикувати за зовнішність чи одяг.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

18 − 4 =

Translate »