Україна похоBає! Все про смеpть Пyтіна: такого ви ще не чули! Кінець диктатора – перемога близько

Uncategorized

“Україна поховає Путіна” – російський опозиціонер про долю глави Кремля.

Російського диктатора Володимира Путіна з великою ймовірністю ліквідує його оточення. Війна, яку розв’язав Путін в Україні, поставила хрест на безкарності глави Кремля.

Про це російський опозиціонер, видатний шахіст Гаррі Каспаров розповів в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону.
За його словами, найімовірніше, коли ситуація в РФ стане критичною, Путіна “прибиратиме” його ж власне оточення. Також він зазначив, що вся влада агресора трималася на “аурі непереможності та безкарності”.

“Він помре не у власному ліжку, ну, якщо тільки не отруять у власному ліжку. Його доля вирішена наперед, я вважаю, що напевно це буде його оточення, коли ситуація стане критичною. Імовірність цього здається найбільшою з інших опцій. Для Путіна немає життя за межами цієї нескінченної влади. Ця влада тримається на його аурі непереможності та безкарності, а війна в Україні поставить хрест на цій аурі”, – сказав Каспаров.

Російський опозиціонер висловив переконання, що Путін закінчить так само, як інші диктатори в історії. А в Росії, на думку Каспарова, рано чи пізно настане крах державності.

“Нічого нового історія не винайде. Це фактично крах державності (РФ – ред.) та пошук цапа-відбувайла, яким виявляється диктатор. Як це буде зроблено я не знаю. Але цілком очевидно, що Україна поховає Путіна спочатку політично, а потім фізично”, – додав він.

Нагадаємо, раніше Аваков припустив, що Путіна можуть знайти вранці задушеним шовковою хусткою або очільник Кремля помре нібито від “хвороби”.

“Міф (про російську армію. — Ред.) розвалився. Ми побачили, що 300 літаків і гелікоптерів збито, під 800 танків знищено, корабель флагманський потонув. До чого це призведе? Це може торпедувати його еліту зсередини. Ми не знаємо, як це станеться. Ми знаємо тільки, що більшість тиранів Російської імперії, як і в усьому світі, кінчали погано. Або його вранці знайдуть задушеним шовковою хусткою. Або скажуть, що він героїчно помер від якоїсь хвороби. Або десь його інтернують, як було з Горбачовим. Або з ним буде те саме, що з Каддафі в Лівії. Ніхто цього не знає”, — сказав він.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nineteen − three =

Translate »