Українська гімнастка засвітила шикарні груди на пікантному фото - MusicUkraine

Українська гімнастка засвітила шикарні груди на пікантному фото

Шоу-бізнес

Призерка Олімпійських ігор Анна Різатдінова побалувала шанувальників знімком принад. Про це повідомляє «Главред»

Спортсменка, українська гімнастка фіналістка Танців з зірками Анна Різатдінова нечасто публікує пікантні фото. Вона може похвалитися відмінною спортивною фігурою, чому сприяють тренування і заняття в її спортивній академії для дівчаток.

Але в плані відвертих фотосесій дівчина більш стримала, частіше показуючи у соцмережах вправи і все, що пов’язано зі спортом.

Анна зняла себе в Єгипті, позуючи на шезлонгу в зеленому спортивному ліфчику, кепці і сонцезахисних окулярах. Дівчина похвалилася пружними формами і відмінною засмагою. Під звабливою білизною вона засвітила незагорілі груди. В Instagram вона розповіла про свої тренування і відпочинок в Єгипті, а також заінтригувала шанувальників питанням.

“Проводжу в Єгипті майстер-клас для гімнасток. Вчора показувала деякі елементи, які не робила з часів Олімпіади! Така ностальгія) В перерві між тренуваннями вдалося трошки відпочити. Як вам вже розповідала, зміна обстановки мене надихає і допомагає набратися сил. Взагалі обожнюю подорожувати. Тому тепер я сповнена енергії для реалізації нових ідей! Вгадаєте, яка моя улюблена країна?”, – пише вона.

Анна Різатдінова
Анна Різатдінова показала груди / instagram.com/anna_rizatdinova/

Нагадаємо, що в 2019 році Анна Різатдінова взяла участь в шоу Танці з зірками, але програла у фіналі актрисі Ксенії Мішиній.

Вона також приходила на Танці з зірками 2020 потримати Сергія Мельника, і вони робили танець втрьох на одному з ефірів.
Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three + six =