Українська співачка Таїсія Повалій виступає в росії та білорусі, як у себе вдома: “Справжня українка” (Відео)

Вибір редакції


Таїсія Повалій виступає в росії та білорусі

Нагадаємо, що син співачки від першого шлюбу Денис Повалій гостро відреагував на поведінку матері. Сам він чітко дотримується проукраїнської позиції, а про матір каже коротко:

Це її вибір та її життя.

Таїсія Повалій із сином Таїсія Повалій зі сном

https://youtu.be/L3mjRqWpRVY[/embed]

Українська телеведуча Катерина Осадча у своєму Інстаграм-сторіс висловила глядачам повне нерозуміння поведінки Таїсії Повалій. Нещодавній концерт “колишньої” українки в глибинці Росії Муроме підтвердив припущення: Повалій “продалася”.

Нагадаємо, з 24 лютого Таїсія Повалій не висловила публічно своє ставлення до війни проти українців. Натомість у квітні виступала у кремлі, разом із Стасом Михайловим виконала пісню на врученні премії Шансон-2022. А на 9 травня виконала українську “Пісню про рушник”, чим ще більше розлютила публіку. Глядачі вважають виконання цієї композиції на кремлівській сцені подвійним плювком у спину українським патріотам. Відома пісня на слова Андрія Малишка розповідає про матір, яка хвилюється про долю сина та бажає йому найкращого. Особливо боляче слухати та бачити Таїсію Повалій тим матерям, які втратили своїх синів на війні, захищаючи рідну землю від окупантів.

Зараз співачка гастролює містами Росії та Білорусі разом з Газмановим та Харатьяном, про що свідчить відео з Вітебська.

Таїсія Повалій на фестивалі “Слов’янський базар” у Вітебську (ВІДЕО)

Катерина Осадча засудила співачку:

Виступає в російських містах, як ні в чому не бувало

Співачка, швидше за все, намагається зберегти своє становище у Росії. Це і викликає бурю емоцій у публіки, адже у Києві залишилася мати Таїсії Повалій, а її синові довелося вивезти свою родину до Іспанії.

Через відсутність коментарів самої Таїсії Повалій з цього приводу ми можемо лише здогадуватися про справжні причини “зради Батьківщини”.

Через близьку співпрацю співачки з пропагандистськими діячами культури Росії було запропоновано виключити Таїсію Повалій зі списку народних артистів України.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eleven − three =

Translate »