Українські зірки, які пережили своїх дітей: Ада Роговцева, Катерина Кухар, Віктор Павлік та інші

Вибір редакції


Знаменитості пережили втрату дітей

Ада Роговцева

Ада Роговцева намагалася відвернутися від сумних думок роботою

Попри 85-річний вік, актриса активно знімається в фільмах. Навіть знаку не подає, що на серці кровоточить незагойна рана. У 2012 році Роговцева поховала свого дорослого сина. Він важко хворів, а всі зусилля лікарів виявилися марними. За два тижні зірка мала відзначати 75-річний ювілей. Режисеру Костянтину Степанкову ще не виповнилося й 50 років. Така сумна доля.

Катерина Кухар

Катерина Кухар не може згадувати минуле без сліз

Балерина втратила ще зовсім маленьке, щойно народжене дитятко. Пологи у мініатюрної жіночки почалися передчасно, і у дівчинки-первістка не відкрилися легені. Коли Кухар згадує жах, який довелося пережити, неодмінно плаче. Добре, хоч згодом членкині журі “Танці з зірками” вдалося народити двох здоровеньких дітей – синочка Тимура і донечку Настю. Чоловік прими-балерини Олександр Стоянов згодом допоміг у придбанні для “Охматдету” апарата штучної вентиляції легенів.

Денис Берінчик

Денис Берінчик втратив одну дитину

Подібна трагедія сталася й у родині відомого боксера в 2018 році. Дружина чемпіона носила вагітність нормально, та через передчасні пологи малятко прожило всього 2 тижні. У подружжя є ще одна дитина.

Віктор Павлік

Так виглядав син Віктора Павліка, що пішов у засвіти

Шикідиму довелося проводжати в останню путь 21-річного сина. Павло пішов із життя у 2021 році через онкологію. Павліку-молодшому довелося пройти 18 курсів хімієтерапії, але саркома кісток не відступила. Він страшенно мучився і доживав останні дні у хоспісі, оскільки надії на одужання більше не залишилося.

“Цінуйте особливі моменти в житті, адже вони так швидко проходять”, – порадив Павло Павлік наостанку.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three × three =

Translate »