...

Українські зірки, які в 30 років виглядають краще ніж в 20 (ФОТО)

Музика

Зовнішній вигляд в 20 років – це 100-відсоткова заслуга генетики. Зовнішній вигляд в 30, і далі – результат праці і капіталовкладень в себе. У результаті, відображення в дзеркалі після 30-ти, може без проблем приносити масу задоволення. Саме так кажуть про свою зовнішність, а також підтверджують слова справою, зірки українського шоу-бізнесу.

Віра Брежнєва, 34 роки

Віра Брежнєва регулярно відвідує косметолога, хоча не визнає ін’єкцій. Крім того, вона намагається правильно харчуватися, і щодня займається фітнесом. Хоча, головним секретом своєї краси, Брежнєва називає той факт, що вона кожен день насолоджується любов’ю.

Надія Мейхер, 34 роки

Головний секрет краси Надії Мейхер – дозволяти собі те, що хочеться. Так, вона не сидить на дієтах і не виснажує себе в тренажерному залі. Просто Надія насолоджується кожною хвилиною життя по максимуму.

Тіна Кароль, 31 рік

Тіна Кароль дуже часто в інтерв’ю каже, що не задоволена своєю зовнішністю і, що їй є над чим працювати. Так, для підтримки форми Тіна щодня займається спортом, окремо харчується, і звичайно ж, не забуває про выдпочинок

Анна Седокова, 34 роки

Анна Седокова не приховує, що доглядає за собою з особливою ретельністю. Що стосується харчування, вона не сидить на дієтах, а просто харчується правильно: вуглеводи Анна вживає в першій половині дня, білки – у другій. Природно, в її житті присутній і спорт.

 

Фото з Instagram, Facebook.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two + 7 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.