Українсько-американська красуня: Андрій Шевченко показав свою дружину-модель, яку звати Крістен - MusicUkraine

Українсько-американська красуня: Андрій Шевченко показав свою дружину-модель, яку звати Крістен

Вибір редакції


Андрій Шевченко, попри статус успішного та популярного футболіста, справжній люблячий чоловік та сім’янин. Шлюб Андрія з коханою Крістен вже наближається до позначки у 20 років

Андрій Шевченко нещодавно провів благодійний матч, разом з Олександром Зінченком, кошти з якого будуть направлені в Україну. Він також привітав свого колегу з народженням другого дитині. Для Андрія сімейні відносини мають не абияке значення, адже сам футболіст безмежно кохає свою дружину та цінує їх міцний шлюб.

Андрій Шевченко з дружиною
Андрій Шевченко з дружиною

11 серпня дружина відомого українського футболіста, Андрія Шевченка, відсвяткувала свій ювілей. Крістен Пазік вже 45 років. Андрій Шевченко вирішив привітати кохану у своєму інстаграмі. Він опублікував дуже ніжну світлину, в чорно-білих кольорах, та залишив милий підпис.

“Із днем народження, Крістен. Ми з хлопцями тебе дуже любимо”

Прихильники футболіста одразу почали вітати жінку зі святом та засипати компліментами красуню. Адже у свої 45 років Крістен виглядає досить молодо. Підтягнуте тіло, доглянуте обличчя та блискуча посмішка. Така ж красуня, як і 19 років тому.

Крістен Пазік довгий час працювала моделлю в США. Американка польського походження покорила Андрія з першого погляду. Хоч спочатку їм було важко знайти спільну мову, адже футболіст не досить добре володів англійською, але кохання допомогло перетнути язикові бар’єри. Попри те, що Андрій був на піку своєї популярності, пара зіграла досить скромне весілля.

Андрій Шевченко з дружиною Крістен Пазік
Андрій Шевченко з дружиною Крістен Пазік

В офіційному шлюбі Крістен Пазік та Андрій Шевченко майже двадцять років. Серед світових футболістів в нього один із найміцніших шлюбів. Поступається пара лише Девіду та Вікторії Бекхем і Зінедіну Зідану із коханою Веронікою. Родина Шевченко виховує чотирьох синів, найстаршому 19 років. І, як для багатодітної матері, Крістен має неймовірну фігуру. Вона займається спортом, дотримується правильного та збалансованого харчування.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twelve + three =