...

Українсько-британська красуня: при вигляді старшої доньки Олі Полякової у вас відніме дар мови

Вибір редакції


Старша донька Олі Полякової має неоднозначну репутацію. З 14 років дівчина веде особистий Інстаграм-блог, де часто публікує досить провокаційні знімки. Крім того у шкільному віці Полякова-молодша стала солісткою молодіжного гурту “ШВИ”, де співала лайливі пісні.

Зараз Маші 18 років. Дівчина подорослішала і стала більш стриманою. Наразі Маша являється студенткою престижного лондонського університету, де вивчає музику. Дівчина в майбутньому хоче стати відомою співачкою, як і її мама.

Донька Олі Полякової відсвяткувала 18-річчя в нічному Парижі
Як зараз виглядає 18-річна донька Олі Полякової, яка набрала вагу і переїхала до Лондона

Відомо, що Маша не самотня. У Лондоні дівчина познайомилась з хлопцем на ім’я Артур, який родом з українського Львову, але як і Маша здобуває вищу освіту у Великій Британії.

В недавньому інтерв’ю Славі Дьоміну Маша Полякова зізналася, що має серйозні стосунки з Артуром і навіть познайомила його зі своїми батьками. За словами дівчини, бойфренд їй допомагає фінансово, а на 18-річчя він подарував їй романтичну поїздку в Париж.

Як виглядає майбутній зять Олі Полякової
Як зараз виглядає 18-річна донька Олі Полякової, яка набрала вагу і переїхала до Лондона

Та виходити за нього заміж дівчина поки не збирається. Маша зізнається, що хоче спочатку вивчитись, побудувати кар’єру, а вже потім думати про заміжжя та сім’ю. З’їжджатися з Артуром у Марії теж немає наразі планів. Все через те, що їхні навчальні заклади знаходяться далеко один від одного, тож жити разом їм просто не зручно.

Як виглядає бойфренд Маші Полякової
Як виглядає бойфренд Маші Полякової

Наразі Маша проживає в гуртожитку і розділяє кімнату з іншими дівчатами-студентками.

До слова, Маша Полякова неймовірно схожа на свою зіркову маму. Вони мають практично ідентичні риси обличчя. Втім, Маша вже більше року фарбується у рудий і не хоче бути блондинкою, як її мама. Не схожа дівчина на свою маму і по фігурі. Дівчина має пишні форми і весь час намагається схуднути.

Нагадаємо, Оля Полякова – мама двох доньок: 18-річної Маші і 11-річної Аліси. У Лондоні навчається не лише старша донька співачки, а й молодша Аліса. Дівчинка вчиться у так званій школі-інтернаті.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nineteen + 15 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.