Українсько-британський красень: як виглядає син Тіни Кароль і Євгена Огіра, який вже 10 років живе без батька

Вибір редакції


Українська артистка Тіна Кароль має сина від Євгена Огіра, якому 14 років. Це – єдина дитина нашої зірки, тому вона старається дати йому тільки найкраще. Хлопчик у свою чергу виправдовує мамині очікування.

Тіна Кароль виховує сина Веніаміна, якому 14 років
Тіна Кароль виховує сина Веніаміна, якому 14 років

Відомо, що хлопчик навчається у Великобританії, тому немає можливості часто бачитися з мамою. Проте артистка завжди забирає його на канікули та намагається більше часу проводити із сином.

Веніамін помітно подорослішав, він вже вищий за свою зіркову матусю, а рисами обличчя нагадує свого батька, якого вже 10 років немає поруч з родиною. Тіна рідко ділиться світлинами з хлопчиком, але міцний зв’язок між ними, помітний навіть через фотографії, які не так часто і з’являються.

Тіна Кароль показала фотографію, на якій позувала разом із дорослим сином
Тіна Кароль показала фотографію, на якій позувала разом із дорослим сином

Варто зазначити, що син співачки мешкає в українській родині. Для Кароль це було принципово, бо для неї важливо, щоб син не забував своєї Батьківщини.

Артистка пишається досягненнями своєї дитини, вона радіє кожній його перемозі та разом з ним бачить сенс рухатися далі. Веніамін не засмучує маму, а навпаки має успіхи в навчанні, навіть отримав відзнаку за хороші оцінки.

Щаслива Тіна Кароль в обіймах коханого чоловіка Євгена Огіра
Щаслива Тіна Кароль в обіймах коханого чоловіка Євгена Огіра

Нагадаємо, що Тіна Кароль вийшла заміж за відомого продюсера Євгена Огіра, який не зміг побороти хворобу. Їх історія кохання була романтична, але, на жаль, не довга. Зірка дуже складно переживали ці часи, адже вона щиро кохала цього чоловіка та хотіла бути з ним завжди разом.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × two =