Українсько-турецька красуня: при погляді на дочку Ані Лорак і Мурата Налчаджиоглу у вас відніме дар мови

Вибір редакції


Співачка Ані Лорак стала мамою у шлюбі з турецьким бізнесменом Муратом Налчаджиоглу. У неї народилася довгоочікувана дівчинка, яку назвали Софією. Зараз Соні 11 років. Дівчинка вже виглядає дорослою і майже наздогнала по зросту свою маму.

Як зараз виглядає донька Ані Лорак
Як зараз виглядає донька Ані Лорак

Соня, яка лише наполовину туркиня, росте копією свого батька. У дівчинки темне, густе волосся та пишні чорні брови. Якщо від батька дівчинка успадкувала зовнішність, то від зіркової мами – талант. Так, 11-річна Софія має гарний голос, а також вона дуже харизматична і відкрита дівчинка. Соня вже неодноразово виступала на одній сцені зі своєю мамою.

А от щодо освіти, донька Ані Лорак не дуже здібна. Так, в недавньому інтерв’ю російській журналістці Альоні Блін Лорак зізналася, що її донька лінується вчитися.

Я ніяк не можу налаштувати її на навчання

, – зізналася Ані Лорак.

Крім того, Соня лінується й розвивати свій музичний хист.

Я відчуваю, що у неї є талант. Не вистачає працелюбності і мотивації

, – розповіла Ані Лорак.

Варто відзначити, що ще недавно користувачі Мережі могли спостерігати за життям доньки Ані Лорак у її Інстаграм-блозі. Соня активно вела свою сторінку і часто публікувала фото та розважальні відео. Втім, дівчинка часто вела себе неправильно на публіку: лаялася, говорила зайвого, писала з помилками. Через це Соню активно хейтили. В один момент Ані Лорак заборонила доньці вести соціальні Мережі, аби вона не шкодила репутації співачки.

Як зараз виглядає донька Ані Лорак
Як зараз виглядає донька Ані Лорак

Нагадаємо, Ані Лорак стала однією з небагатьох українських співачок, яка зрадила свою Батьківщину. Так, після початку повномасштабної війни в Україні Лорак продовжила жити і працювати в росії та замовчує події в Україні. Співачка намагається бути поза політикою і час від часу виправдовується. Втім, своєю роботою у росії та податками, які вона платить, співачка спонсорую війну в Україні.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nine − 4 =