усі коханці Тіни Кароль від Дана Балана та до Діми Жука – романтичні фото – Одна Минута

Вибір редакції


Трагічна особиста історія знаменитої української співачки Тіни Кароль не лишає нікого байдужим. Особисте життя співачки вкрите вуаллю таємниці та невідомості – ніхто, здається навіть із найближчих людей, не знає про те, чи зайняте серце Кароль.

Після смерті чоловіка Євгена Огіра Тіна присвячує всі пісні та думки йому – через 9 років після особистої трагедії Кароль вона все ще любить і повністю поважає померлого чоловіка.

Варто зізнатися, що особистому життю Тіни Кароль заздрили багато хто – Євген був чудовим чоловіком і ще кращим професіоналом, який допоміг Тіні повірити в себе та допоміг їй використати свої таланти так, щоб Кароль стала відомою чи не на весь світ.

Фатальна красуня вийшла заміж за свого продюсера таємно, у столиці. Повінчалася пара в Києво-Печерській лаврі, таємно від усіх папараці – Тетяна Ліберман та Євген Огір хотіли насолодитися особливою миттю без зайвих очей, лише в компанії найближчих людей.

Тіна Кароль була щаслива у шлюбі з продюсером Євгеном Огіром
Тіна Кароль була щаслива у шлюбі з продюсером Євгеном Огіром

Євген та Тетяна прожили разом лише 5 років – після у чоловіка діагностували рак. Тривале та болісне лікування в Україні та закордоном не допомогло досягти бажаного результату, одужання. Незабаром Євген помер, а перед Тіною став вибір – здатися чи крокувати заради себе та сина далі.

І Тіна Кароль обрала другий варіант, дівчина взяла волю в кулак і продовжила сміливо крокувати всупереч тому болю, який вирував усередині. За дев’ять років без чоловіка дівчині неодноразово приписували купу романів, проте жоден з них не був підтверджений.

Найбговорюванныший і відомий роман приписували Тіні з Даном Баланом. Обидва виконавці брали участь у шоу “Голос країни” як судді, а шанувальники не могли не помітити іскру, яка раз у раз пробігала між цими двома.

Тіну Кароль запідозрили у романі з Даном Баланом
Тіну Кароль запідозрили у романі з Даном Баланом

Закохані погляди, ревнощі Тіни, дотики – все це запевняло глядачів у таємному романі Кароль та Дана Балана лише більше й більше.

Пізніше Кароль підвела межу та припинила будь-які чутки, виконавши на шоу пісню, присвячену пам’яті чоловіка. Після цього співачка заявила, що їй зручно бути там, де вона є сьогодні, а роль дружини вона ще неодмінно зіграє.

Діма Жук спростовує любовні стосунки з Тіною Кароль
Діма Жук спростовує любовні стосунки з Тіною Кароль

У серпні Тіні Кароль почали приписувати роман із Дмитром Жуком. Чоловік довгий час працював у балеті у Тіни, а згодом вирішив розпочати сольну кар’єру. Кароль його в цьому підтримала і запропонувала розкрутити зірку, що сходить.

Саме в цей момент шанувальники запідозрили, що між цими двома може бути щось. Тіна Кароль не коментувала чутки, але Діма Жук майже відразу жорстоко їх припинив.

Вона справді мій бос, нічого більшого, чесно. Я не знаю про що ви, Тіна для мене як ментор та крапка. Вона мені дуже допомагає та підштовхує у потрібному напрямку

, – поділився коментарем Діма Жук.

Приписували Тіні романи і з Володимиром Зеленським, і з Ігорем Коломойським, проте жоден з них вона не підтвердила. За словами співачки, з нинішнім президентом вона перебуває у виключно дружніх стосунках – познайомилася вона з ним ще коли її чоловік був живий.

На яких підставах Кароль приписали роман з Коломойським – абсолютна загадка, адже бізнесмен набагато старший за співачку, та й у спільних компаніях вони навряд чи могли зустрічатися.

Нещодавно Тіна Кароль знову наштовхнула шанувальників на думки про те, що може перебувати у стосунках із загадковим незнайомцем – дівчина опублікувала історію в Instagram, де ніжно стискає руку чоловіка.

Тіна Кароль спантеличила шанувальників загадковою історією
Тіна Кароль спантеличила шанувальників загадковою історією

Як висловилася сама Тіна, вона ще точно зустріне гідного чоловіка, з яким проведе все життя. Шанувальникам залишається чекати і сподіватися, що Кароль зустріне свою долю дуже скоро.





Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

thirteen − one =

Translate »