“В ковдрі із червоним бантом” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Популярна співачка Оля Цибульська завжди на зв’язку зі своїми прихильниками. Артистка ділиться всіма головними новинами свого життя і розповідає про родину. Нещодавно вона показала свою сестру, яка подарувала їй племінника. Щаслива жінка стала мамою вдруге, а знаменита родичка не могла не похизуватися такою справою.

“Сестричка сьогодні стала мамою вдруге. Вітаємо! Пам’ятаю, як ми забирали саму Іринку з пологового будинку, коли вона народилась. В ковдрі із червоним бантом, а тепер вона — двічі мама”, — натхненно написала зірка в Інстаграмі.

Оля Цибульська показала свою сестру, яка народила їй племінника

Сама ж артистка на другу дитину ще не може наважитися. Вона разом з чоловіком Сергієм виховує сина Нестора, який ще не має 10 років, але вже розуміє, що відбувається у його країні та розраджує батьків, як може. Втім, не виключає, що поповнення у її родині таки можливе. Співачка натякнула про це у мережі, висміюючи наших північних сусідів, які зловтішаються нашому світловідключенню.

“Щекавиця темряви не боїться. Слава Україні”, — пише Оля і додає, що за 9 місяців в Україні народиться мільйон нових козачків та козачок.

Оля Цибульська показала свою сестру, яка народила їй племінника

Цибульська давно проявляє себе, як людина традиційних сімейних цінностей. Артистка вже чимало років у шлюбі і за весь цей час майже не фігурувала у романтичних інтригах, окрім однією. Раніше її підозрювали у любовних стосунках з Дзідзьо, який, до речі, є кумом зірки.

Та, оскільки Цибульська вже не приховує справжнього законного обранця, всі чутки автоматично було спростовано. Цікаво, що навіть дружина співака, після розлучення, твердо стояла на тому, що її милий у гречку не скакав, шури-мури з напарницею по сцені не крутив.

Нагадаємо, що Ольга нині повністю поринула у домашні справи. Тривалий час вона жила в евакуації зі своїм маленьким сином.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Таємне життя дітей Заворотнюк та загадкова невістка: Що приховує від чужих очей Моя прекрасна няня


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three × 1 =

Translate »