в Мережі спливли архівні фото акторки – неймовірно вродлива – Одна Хвилина

Вибір редакції


Наталія Сумська народилася в селі Катюжанка Київської області у сім’ї акторів. Батьки жінки все життя пропрацювали в  Національному театрі імені Івана Франка. Тож Наталія і її молодша сестра Ольга вже з дитинства знали, ким хочуть стати.

Варто відзначити, що Наталія не така медійна персона, як її молодша сестра Ольга Сумська. Однак це не робить її вклад в українську культуру меншим. На її рахунку десятки, якщо не сотні театральних робіт та ролей у фільмах та серіалах. Серед останніх – роль у серіалі “Слуга народу” та “Катерина”.

Наталія Сумська
Наталія Сумська – відома українська акторка

Наталія Сумська завжди вирізнялася неймовірною вродою. І якщо зараз найкрасивішою акторкою України вважають її сестру Ольгу Сумську, то раніше таке “звання” носила саме Наталія.

Нажаль, у Мережі небагато знімків Наталії Сумської років її молодості. Однак декілька фото збереглось і вони дійсно вражають. Акторка – неймовірної вроди жінка.

Як виглядала Наталія Сумська в молодості
Як виглядала Наталія Сумська в молодості
Як виглядала Наталія Сумська в молодості
Як виглядала Наталія Сумська в молодості

Варто зазначити, що Наталія, незважаючи на те, що вона являється відомою акторкою, веде досить закритий спосіб життя. Жінка не виставляє особисте на всезагальний огляд і навіть не веде соціальні мережі.

До слова, саме це і стало причиною сварок між Наталією та Ольгою Сумськими. В одному із інтерв’ю Наталія зізналась, що майже не спілкується зі своєю молодшою сестрою через різні погляди на життя. Жінку дратує, що Ольга Сумська показує у соціальних мережах практично кожен свій крок. Крім того Наталія зізналася, що причиною розбрату є і політична тема. До повномасштабного вторгнення росії на територію України Ольга Сумська знімалася у проектах, які транслювадися в росії. А от Наталія мала щодо цього свою принципову позицію. На цьому підгрунті у сестер Сумських були постійні конфлікти.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three × two =

Translate »