...

В Мережу злили особисту переписку Насті Каменських, де вона обговорює Потапа: “Ми не разом”

Вибір редакції


Про те, що у стосунках Потапа і Насті Каменських не все гаразд почали поговорювати ще влітку 2022 року. Зіркове подружжя перестали разом з’являтися на публіці, публікувати спільні фото в соціальних мережах і навіть не разом повернулися в Україну після довгого перебування за кордоном через війну.

Про те, що Потап і Настя Каменських розлучаються говорять багато фактів, втім наразі зіркове подружжя офіційно про розлучення не повідомляли і говорять, що вони разом.

12 квітня журналісти ТСН опублікували особисту переписку з Настею Каменських, яка спантеличила прихильників зіркового подружжя. У переписці журналіст звертається до Каменських з проханням, аби вона звернула увагу Потапа на його повідомлення. Співачка відмовила, мотивуючись тим, що вони з Потапом зараз не разом. Тобто, Каменських відмовилась писати, чи телефонувати своєму чоловіку щодо робочого питання. Схоже, чутки щодо розлучення зірок все ж були правдивими.

В Мережу злили особисту переписку Насті Каменських, де вона обговорює Потапа
В Мережу злили особисту переписку Насті Каменських, де вона обговорює Потапа

Нагадаємо, нещодавно молода співачка GIP C, яка раніше була підопічною Потапа, звинуватила репера у зрадах Насті Каменських. Співачка розповіла, що Потап постійно натякав їй, а також інших артисткам на кар’єру взамін на ліжко. Потап ніяк не відреагував на слова своєї колишньої підопічної і не спростував їх. Останнім часом репер взагалі зник з інфопростору. До слова, Настя Каменських теж стало рідко з’являтися у соціальних Мережах і зізналася прихильникам, що зараз переживає складний період у житті.

Всі факти вказують на те, що подружжя переживають процес розлучення.

Настя Каменських і Потап спростували чутки про своє розлучення
В Мережу злили особисту переписку Насті Каменських, де вона обговорює Потапа

Нагадаємо, Настя Каменських, у якої зараз запланований концертний тур по містам України, нещодавно повідомила про перенесення концертів. Співачка розповіла про те, що у неї діагностували важку хворобу: новоутворення у голосових зв’язках. Каменських необхідне термінове лікування, адже у неї є ризик назавжди втратити голос.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty − twenty =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.