В ONUKA народилася донечка, а у Віри Кекелія – синочок: як виглядають крихітки в перші дні життя - MusicUkraine

В ONUKA народилася донечка, а у Віри Кекелія – синочок: як виглядають крихітки в перші дні життя

Вибір редакції


ONUKA

Наталя з чоловіком Євгеном Філатовим уже придумали ім’я для найменшої донечки. Дівчинку назвали Ліною. Судячи зі світлин, які артистка виклала в мережу, старший братик Олександр та песик Піф радо сприйняли поповнення в родині.

Ліна й братик Сашко

Нині всім гуртом перебувають на Чернігівщині, звідки родом сама Ната. Сімейне фото знаменитість підписала:

“А я віддам тобі своє сердечко, або трохи Сіверщини”.

З лідером гурту The Maneken ONUKA побралася 2016 року, хоча на той момент виступали разом уже 8 років. Довгий час подружжя не планувало мати дітей. Вірніше, Ната не хотіла цього, а Євген її у всьому підтримував.

Та коли жінка раптово завагітніла вперше, то дитинку було вирішено залишити. У травні 2020 року Жижченко стала мамою вперше. Первістка щасливі батьки назвали Сашком. А 1 липня 2023 року Ната народила ще й донечку.

Віра Кекелія

Артистка починала зі співів. Потім переметнулася в гумор, ставши яскравою представницею “Жіночого Кварталу”. 8 серпня в родині Віри відбулася видатна подія – Кекелія стала мамою вдруге. На світ з’явився ще один синочок, якому батьки поки не придумали ім’я.

Щаслива мама Віра з новонародженим синочком

У 37-річної харків’янки з Романом Дудою вже підростає 2-річний Іван. Пара знайшла одне одного на проєкті “Голос країни-7”. 2017 року вони одружилися, а у 2020-му стали батьками вперше. Тепер же сім’я поповнилася ще одним “красивим чоловіком”. Мама на радостях виклала світлини малюка в Інстаграм:

“Дякую Всесвіту, що я вдруге стала щасливою мамою! Ось ми й зустрілися”.

Віра нині перебуває, найімовірніше, в Грузії, а новонароджене немовлятко сфотографувала її колежанка по “Голосу” та “Кварталу” Марта Адамчук, коли спілкувалася по відеозв’язку, яка нікуди не поїхала з України, коли стало гаряче.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

13 − five =