В Україну рано увірветься осінь і все заллє стіною з дощу: синоптики назвали дати холодного циклону

Вибір редакції


Серпень цього року буде багатим на дощі та зливи. Мокра погода буде майже весь місяць у всіх областях України. Згідно з синоптиками з джерела Gismeteo , помітно холодати в Україні почне з 22-23 серпня. З цього періоду до країни фактично прийде осінь. У середньому температура повітря впаде на 5 градусів, а в деяких регіонах буде нижчою за 20 градусів тепла.

Південь України

На півдні України, зокрема в Одесі, добряче похолодає з 22 серпня. Температура впаде на 6 градусів та розпочнуться сильні дощі. Температура повітря буде стабільно 21-22 градуси до кінця місяця.

Погода в Одесі на місяць Погода в Одесі на місяць

Центр України

У центрі України, зокрема у Києві, температура знизиться з 20 серпня. Шкала градусника впаде на 9 градусів порівняно з 19 серпня. Температура повітря триматиметься в межах 25-26 градусів і цілий тиждень йтиме дощ.

Погода у Києві на місяць Погода у Києві на місяць

В іншому центральному місті України – Дніпрі, похолодання відчуватиметься ще більше. З 20 серпня температура повітря опуститься до 22 градусів і до кінця місяця не підніметься. Весь останній тиждень серпня литимуть дощі.

Схід України

На сході України, зокрема у Харкові, значно похолоднішає з 21 серпня. Зниження температури супроводжуватиметься зливами. Температура повітря триматиметься в межах 19-21 градусів до кінця місяця.

Погода в Харкові на місяць Погода в Харкові на місяць

Захід України

На Заході України, зокрема Івано-Франківську, дощі принесуть похолодання з 19 серпня. У цей день температура повітря зменшиться на 9 градусів, порівняно з 18 серпня. До кінця місяця на заході України литимуть дощі, а температура коливатиметься в межах 24-26 градусів.

Погода в Івано-Франківську на місяць Погода в Івано-Франківську на місяць

Варто зазначити, що вересень буде дуже холодним та дощовим по всій Україні. Наприклад, у Києві в середині вересня температура повітря не підніматиметься вище 13 градусів.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

12 − nine =

Translate »