Вагітна Дорофєєва засвітила каблучку на безіменному пальці та видала, на якому рівні її стосунки з Кацуріним

Вибір редакції


Надя Дорофєєва в березні 2022 року повідомила про розлучення зі співаком Володимиром Дантесом після багатьох років разом. Зіркова пара дуже здивувала численних прихильників, які вважали їх сім’ю щасливою, міцною і гармонійною. Через певний час артистка відкрила публіці ім’я нового коханого, яким став друг родини, український ресторатор Михайло Кацурін.

Надя Дорофєєва з Вовою Дантесом та Міша з Дашею Кацуріни
Вагітна Дорофєєва засвітила каблучку на безіменному пальці від Кацуріна

Він розлучився зі своєю дружиною одразу після Дантеса і Дорофєєвої. Користувачі Мережі підозрювали, що тут щось не чисто і це пов’язано. Чутки підтвердилися на всі 100%. Коли Надя розсекретила відносини з Кацуріним, в Мережі почали шуткувати, що тепер Дантесу треба придивитися до Даші Кацуріної. Ці жарти теж виявилися правдою, зараз пари буквально обмінялися партнерами і будують нові стосунки один з одним.

Тепер фанати не зводять погляду з екс-солістки групи “Время и Стекло” та вважають, що її вільний стиль в одязі пов’язаний з ймовірним поповненням і спробами сховати вагітний живіт. У шлюбі з Дантесом Дорофєєва не стала матір’ю через те, що подружжя не хотіло дітей, але в нових відносинах все може бути по іншому.

Також в Інстаграм-блозі Наді Дорофєєвої з’явилося фото, на якому співачка засвітила каблучку на безіменному пальці. Зірка постала в кадрі, сидячи на підлозі у вільній в’язаній сукні, шкарпетках і капцях, з розпатланим волоссям, а на руці підписники помітили обручку.

Вагітна Дорофєєва засвітила каблучку на безіменному пальці від Кацуріна

Нагадаємо, Надя Дорофєєва стала популярною як учасниця дуету “Время и Стекло” разом з Олексієм Завгороднім (Позитивом). В 2020 році співачка покинула групу і почала сольну кар’єру під псевдонімом Dorofeeva.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

18 + 18 =

Translate »