Вагітна Кацуріна показала Дантесу величезний живіт і зробила зізнання: “Вагітність – це важка робота”

Вибір редакції


Даша Кацуріна розпочала стосунки з Володимиром Дантесом, коли переживала болісне розлучення зі своїм чоловіком Михайлом Кацуріним. Як виявилось, ресторатор закрутив роман з Надею Дорофєєвою і для їх пар це стало повною несподіванкою, адже вони були вчотирьох близькими друзями, а в шлюбі у Даші і Міші народилось двоє дітей.

Дантес дуже підтримав подругу, допомагав їй з малюками і в результаті вийшло так, що вони закохались. В Мережі багато користувачів жартували на їх рахунок з приводу обміну партнерами, але це не заважає новоствореним парам ділитись романтичними фото і новинами.

Надя Дорофєєва і Вова Дантес розлучились майже в один час з Кацуріними
Вагітна Кацуріна показала Дантесу величезний живіт і зробила зізнання

На цей раз в своєму Інстаграм-блозі Даша Кацуріна до Дня матері показала фото з величезним вагітним животом, а потім з дітьми і поділилась власним сприйняттям материнства:

Вагітність – це важка робота, грудне вигодовування теж, але я ніколи не шкодую

, – написала кохана Дантеса.

Вагітна Кацуріна показала Дантесу величезний живіт і зробила зізнання
Вагітна Кацуріна показала Дантесу величезний живіт і зробила зізнання

На першому фото з животиком Даша ймовірно вагітна сином Іваном, молодшим спадкоємцем від екс-чоловіка Михайла Кацуріна. Також у них є старша дочка Олександра.

Дантес, не зважаючи на те, що раніше заявляв, що він чайлдфрі, у стосунках з Дашею любить проводити час з дітьми і натякає, що готовий до ще однієї дитини. У шлюбі з Дорофєєвою співак не став батьком і не збирався, однак нова обраниця змінила його погляд на це.

Вагітна Кацуріна показала Дантесу величезний живіт і зробила зізнання

Нагадаємо, про своє розлучення Дантес і Дорофєєва оголосили після початку повномасштабного вторгнення. Слідом за ними це зробили Кацуріни. Поповзли чутки, що це неспроста і це дійсно виявилось пов’язано одне з одним. Першими про свій роман заявили Надя і Міша, а через декілька місяців стало відомо, що Вова і Даша також разом.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eleven − 3 =