вагітна Каменських на новому фото ледь помістилася в об’єктив – скоро поповнення – Одна Минута

Вибір редакції


Настя Каменських та Потап перебували в Іспанії, коли в Україні розпочалася повномасштабна війна. Пізніше артисти розповідали, що вони запланували рейс додому, який скасувався і вони буквально застрягли за кордоном. Свої сили зірки направили на благодійність на допомогу рідній країні, адже незважаючи на перебування за кордоном, вони так само гостро переживали і переживають усе, що тут відбувається.

Тільки через півроку Настя Каменських наважилася приїхати до України, але без чоловіка, який, ймовірно, залишився в Європі. Поява співачки на батьківщині спровокувала бурхливу реакцію, бо зірку регулярно критикують за те, що вона співає пісні про Україну, перебуваючи за кордоном. Також артистка здивувала фанатів натяками на ймовірну вагітність.

У Мережі з’явилося вже не одне фото, на якому у Насті Каменських проглядається животик, через що численні шанувальники прийшли до висновку про майбутнє поповнення в парі. Про це пліткують ще з весілля Потапа та Насті у 2019 році.

Вагітна Настя Каменських на новому фото ледь помістилася в об'єктив
Вагітна Настя Каменських на новому фото ледь помістилася в об’єктив

Співачка не змогла тримати правду і в одному з останніх інтерв’ю прокоментувала розширення талії. Як виявилося, причина не у вагітності, а в наборі ваги через стрес. Каменських ніколи не приховувала, що схильна до повноти і останніми роками регулярно займалася спортом, але війна сильно позначилася на звичному способі життя зірки, а також викликала великий емоційний стрес, на тлі якого вона почала набирати зайві кілограми.

Також Настя захистила Потапа, якого не припиняють критикувати за перебування за кордоном. Вона зазначила, що в їхньому випадку ніхто не тікав, вони лише стали заручниками ситуації, що склалася, як і багато інших українців, які їздять у закордонні відрядження та подорожують.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 + 7 =

Translate »