вагітна Каменських випустила нову пісню і звернулася до Потапа – Одна Минута

Вибір редакції


Свою нову пісню Настя Каменських присвятила закоханим парам, які змушені були розлучитися через війну. Однак дівчина вважає, що справжнє кохання здатне пройти всі перепони і навіть таке тяжке випробування як війна.

У кліпі до пісні, Настя Каменських позувала у пшеничному полі, яке разом із синім небом символізує прапор України. Також дівчина одягла на голову український вінок з колосків пшениці та польових квітів.

Шанувальники артистки захопилися новою, чуттєвою піснею Каменських і написали їй багато приємних коментарів:

  • “Дуже красиво”
  • “Дуже ніжно і душевно”
  • “Дуже красива пісня та Настя”
  • “Пісня до глибини душі. Це неймовірний хіт”
  • “Все красиво у цій роботі: відео, образи, слова”
  • “Пісня дуже сподобалася”
  • “Насте, це неймовірна робота. Все у нас буде, коли пройде війна”

При цьому деякі користувачі Мережі помітили, що Каменських помітно округлилися і запідозрили її у вагітності, а інші взагалі стверджують, що артистка вже могла народити дитину.

вагітна Каменських презентувала пісню про війну та розлуку
Вагітна Каменських презентувала пісню про війну та розлуку

Нагадаємо, у лютому, коли розпочалася війна в Україні, Потап та Настя Каменських перебували у відпустці в Іспанії. Зіркове подружжя вирішило залишитися за кордоном на час війни. Однак навіть будучи в Іспанії, Потап та Настя Каменських допомагають Україні. Зіркове подружжя волонтерить, дає благодійні концерти, а виручені гроші передають на потреби України та ЗСУ.

Однак фінансова допомога, яку відома родина передає в Україну, не вберегла їх від хейту в Мережі. Багато українців засуджують Олексія Потапенка за те, що він не повернувся до України, коли розпочалася війна. Публіка вважає, що чоловік просто втік у той момент, коли у рідній країні почалися серйозні проблеми та не бажають, щоб він повертався до України після закінчення військових дій.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seventeen − 16 =

Translate »