Вагітна Настя Каменських розповіла, чому Потап досі не повернувся до України: є причини

Вибір редакції


Про те, що співачка повернулася на Батьківщину, ми дізнались із її Інстаграм. Вона запостила фото зі свого саду у Києві, читачі були раді бачити її в Україні. У гостях у програми “Сніданок з 1+1” співачка розповіла, що, перебуваючи за кордоном, вона з командою заробили 75 мільйонів гривень своєю благодійною діяльністю. Вони підуть на потреби ЗСУ та постраждалих від війни. На ефір співачка прийшла у широкому одязі, чим ще раз спровокувала чутки про вагітність. Нещодавно Настя їздила в Ірпінь, де зустрічалася з Добробатом, та в Микуличі.

Настя Каменських продовжує робити добрі справи Настя Каменських продовжує робити добрі справи

Публіка неоднозначно реагує на останню публікацію Насті:

  • Де ти була раніше?
  • Ті хто говорять, де ти була раніше! Майте повагу, бо вона на відео допомагає, а не ви!
  • Дякую за підтримку моєї Батьківщини!
  • Настюня молодець, а де Потап?

В інтерв’ю програмі “Все буде добре” Настя Каменських відповіла на головне питання, яке хвилює публіку: чому її чоловік Олексій Потапенко не приїхав разом із співачкою додому? Настя відповіла, що половина обличчя Потапа паралізована через застуджений нерв і він проходить комплексне лікування. Співачка додала, що нерви та стрес вплинули на життя практично всіх українців і зараз наші люди переживають посттравматичний синдром, і Потап не став винятком.

https://www.instagram.com/p/CfIIndmKhH9/[/embed]

Нагадаємо, що за п’ять днів до 24 лютого Настя Каменських та Потап зі своїми мамами поїхали до Іспанії на відпочинок та для роботи над альбомами. Там і застала їхня війна. Півроку Настя та Потап заробляли гроші для добрих справ, але в очах українців залишились зрадниками.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 × 3 =

Translate »