Вагітна Настя Каменських залишилася без чоловіка і розповіла про своє нинішнє життя: “Самотня і боса”

Вибір редакції


Співачка повернулася до Києва без чоловіка Олексія Потапенка, що обурило фанатів пари. Репера вже записали до списку зрадників та боягузів. Настя в інтерв’ю Аліні Доротюк висловила свою думку щодо хейту з цього приводу:

Не треба копатися. Замість того, щоб з дивана обливати брудом інших, краще візьміть і зробіть щось корисне. Ніхто не був на місці іншої людини, а значить ніколи не дізнається, що ним рухає і які мотиви переслідують.

Швидше за все Каменських говорить про те, що Потап не може приїхати додому через стан здоров’я, про що стало відомо кілька місяців тому. У Олексія паралізована половина обличчя через застуджений нерв (хоча злі язики стверджують, що через невдалу пластичну операцію).
Українська зірка шоу-бізнесу Настя Каменських поділилася із шанувальниками новою фотографією.

https://www.instagram.com/p/CiSW5PZjYgW/[/embed]

Таємничий образ співачки фанати порівнюють із образом чарівної мавки з української міфології. Крайня публікація співачки демонструє думки співачки про сенс життя та цінність рідного дому. На фото Настя Каменських одягнена у довгу білу сукню з легкої напівпрозорої тканини, широкі рукави із манжетом на зап’ясті надають таємничості образу. Волосся співачка розпустила і прибрала на один бік, а ноги вирішила залишити босими.

  • Самотня, боса.
  • Дуже красива, як Мавка з “Лісової пісні”
  • Без Потапа сидиш сама, нудьгуєш.

Настю Каменських підозрюють у вагітності Настю Каменських підозрюють у вагітності

Нагадаємо, що Настю Каменських шанувальники підозрюють у вагітності, адже після повернення в Україну співачка вважає за краще носити широкий балахистий одяг, приховуючи животик, що округлився. Але Настя Каменських спростувала ці домисли:

Я не вагітна, я трохи набрала вагу через стрес.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

ten − 5 =

Translate »