Вакарчук, Потап та Олег Винник – чоловіки, які не люблять триндіти про особисте – Одна Хвилина

Вибір редакції


В українському шоубізнесі є чимало знаменитостей, які не дуже люблять говорити про своє особисте життя. Зірки намагаються приховати своїх коханих та замовчують деталі, втім великі почуття приховати неможливо. Читайте про історії кохання найбільш таємничих пар України.

Святослав Вакарчук і Ляля Фонарьова

Відомий український музикант перебував у стосунках з Лялею Фонарьовою понад 20 років, проте ретельно оберігав деталі особистого життя. Минулого року знаменита пара розійшлась, але приємні спогади про минуле екскохані зберігають і досі. Святослав Вакарчук і Ляля Фонарьова познайомились у 1990-х роках, коли гурт “Океан Ельзи” завоював популярність.

Святослав Вакарчук і Ляля Фонарьова
Святослав Вакарчук і Ляля Фонарьова

Учасники гурту шукали іміджмейкера та взяли на це місце Лялю Фонарьову, яка з першого погляду зачепила Святослава Вакарчука. Доволі довгий час знаменитості перебували в цивільному шлюбі, втім напевно невідомо, чи укладали вони шлюб. Святослав Вакарчук в одному з інтерв’ю зазначав, що він ніколи не розумів помпезних святкувань весілля. Втім, багато шанувальників впевнені, що закохані все ж одружились.

2015 року ЗМІ сколихнула новина про те, що у Львові знаменита пара відсвяткувала таємне весілля, куди запросила лише найближчих.

Олексій Потапенко й Анастасія Каменських

Весілля Насті Каменських і Потапа
Весілля Насті Каменських і Потапа

2006 року Потап шукав напарницю для дуету. Тоді товариш запропонував йому прослухати, як співає Настя Каменська, втім Олексію Потапенку не сподобалась артистка. Втім, пізніше артисти зустрілись знову, записали перший спільний трек і їхня співпраця виявилась успішною. Потап і Настя швидко завоювали популярність серед прихильників, але публіка не вірила, що між співаками немає нічого, крім дружби.

Так і виявилось: музиканти проводили разом багато часу та з’ясували, що сильно зацікавлені одне в одному. Так, Потап розлучився, закохані зіграли весілля й три роки мовчали про своє кохання.

Олег Винник і Таїсія Сватко

Олег Винник і Таюне
Олег Винник і Таюне

Відомий український співак – один із небагатьох, хто й досі приховує будь-які факти з особистого життя. Олег Винник віртуозно викручується, аби не відповідати на запитання журналістів про стосунки зі своєю ймовірною коханою Таюне. Втім, одного разу особливо допитливим журналістам вдалось дізнатись, що на початку 2000-х майбутні знаменитості зіграли весілля в рідному селі Олега Винника.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 + 10 =

Translate »