Вакарчук зібрав рекордну суму грошей для України на концерті у Лондоні: на що будуть розподілені кошти

Вибір редакції


З початку повномасштабної війни в Україні Святослав Вакарчук доклав неабияких зусиль, аби пришвидшити перемогу і допомогти постраждалим у війні. На цей раз артист зібрав приголомшливу суму грошей для України на благодійному концерті.

Святослав Вакарчук ще з 2014 року займається активною волонтерською діяльністю і допомагає українським військовим. З початку повномасштабної війни в Україні, артист одразу зайняв активну позицію. Він допомагає Україні фінансово і підтримує українців морально. Так, Вакарчук часто їздить з невеличкими благодійними концертами по містах України, де підтримує звичайних людей, переселенців, волонтерів, військових та інших піснею та добрим словом. Святослав часто навідує військові госпіталі і гарячі точки, де тривають запеклі бої. Робить він це для того, аби на свої очі побачити, чим потрібно допомогти українським військовим.

Святослав Вакарчук співає для військових в укритті
Святослав Вакарчук співає для військових в укритті

Влітку 2022 року гурт “Океан Ельзи” на чолі з Вакарчуком здійснили благодійний тур Європою і зібрали для України 19 млн гривень. Тоді артист дав повний звіт, на що були витрачені ті кошти. Частину грошей передали на спецрахунок Міністерства оборони України, частину – на фонд Сергія Притули, а найбільшу частку коштів витратили на закупівлю пікапів для військових.

На цьому артисти не зупинилися. Нещодавно Вакарчук взяв участь у благодійному концерті у Лондоні, на якому вдалося зібрати для України аж 147 мільйонів гривень. Ці кошти будуть витрачені на придбання необхідного обладнання у лікарні, а також на відбудову медичних установ, які були зруйновані внаслідок військових дій.

Відомо, що на благодійному концерті у Лондоні побували і члени королівської родини, зокрема герцог Глостерський принц Ричард. А сам Вакарчук зізнається, що щасливий, що має змогу залучити пряму фінансову допомогу для України.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

six + nineteen =

Translate »