Валерій Харчишин розповів, де зараз знаходяться його діти: молодші у Варшаві, а старший записався у ТРО - MusicUkraine

Валерій Харчишин розповів, де зараз знаходяться його діти: молодші у Варшаві, а старший записався у ТРО

Вибір редакції


Та треба було думати про порятунок дітей, адже родина тоді мешкала у Гостомелі, де в ті дні було чи не найгарячіше. Валерій зі старшим сином стали радитися, хто з них стане на захист батьківщини, а хто залишиться, щоб опікуватися найменшими членами родини.

Вирішили, що 25-річний молодик відвезе молодших братів у Житомир. Але син надурив батька. Щойно опинився в обласному центрі, відразу ж записався до ТРО і став до лав ЗСУ.

Старший син Харчишина перебуває у лавах ЗСУ

Харчишин страшенно сумує за родиною. Діти нині перебувають у Варшаві, тож із татусем зустрічаються вряди-годи. Писати пісні він зараз не може. Навіть боявся, що не змусить себе заспівати. Все ж якось зібрався у квітні минулого року й таки вийшов на сцену.

Молодші діти Валерія в безпеці

Будинок у Гостомелі окупанти зруйнували вщент. Валерій з власного досвіду порадив людям зареєструватися в Дії, щоб зафіксувати ушкодження. Викликати поліцію і комісію з мерії, щоб отримати акти про руйнування. До цього робити демонтаж не дозволяється.

Все, що залишилося від будинку Харчишина в Гостомелі

Артист не любить розповідати про розлучення з першою дружиною. У них було чимало позитивних моментів у житті. Єдиною проблемою був сам Харчишин. Тож критикувати жінку немає сенсу. Та й говорити про Юлю без її згоди він відмовляється.

Про одруження мова не йде, оскільки Харчишин поки не розлучився з першою дружиною. Оформлювати нові стосунки офіційно у найближчому майбутньому планів не має.

Оскільки музикант нічого не розповідає про особисте, люди домислюють самі. Так, йому приписують стосунки з ведучою Яніною Соколовою. Вони займалися спільним проєктом, пов’язаним з онкологією, тому пару часто бачили разом. Хоча сам співак цього роману ніколи не підтверджував.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × three =