Вас нічого не зможе злякати – пам’ятайте про відвагу – Одна Хвилина

Вибір редакції


Овен

Ви маєте вибір щодо того, як слід сприймати ту чи іншу ситуацію з минулого. Якщо Ви все обдумаєте знову, то незабаром зрозумієте і зможете усвідомити ту глибоку мудрість, яку отримали завдяки тим подіям.

Телець

Якщо ложок дьогтю в бочці меду в якийсь момент стане занадто багато, всі Ваші плани можуть звалитися в одну секунду. Ви знаєте, чого прагнете і навіщо, а тому не дозволяйте невпевненості зруйнувати Вашу мрію.

Близнюки

Про занепокоєння, яке Ви відчуваєте зараз з якогось явно не особливо глобального приводу, можна сказати так: розслабтеся і просто подивіться на ситуацію під дещо іншим кутом.

Рак

Дуже важливим є м’який контроль, який дозволить уникнути проблем. До того ж сьогодні Ви легко зможете повернути в потрібну сторону те, що, як Вам здавалося, зовсім вийшло з-під контролю. Головне, пустити в дію всі доступні для Вас методи управління.

Лев

Крок, зроблений зі впевненістю, – це крок, про який рідко шкодують. Можливо, Ви сумнівалися у правильності ухваленого Вами рішення. Це нормально. Подібного роду душевні муки дуже властиві людям. Втім, не засмучуйтесь. Просто зачекайте трохи.

Діва

Ваша передбачливість і стане Вашою страховкою, яка дозволить Вам досягти мети, попри те, що десь всередині Вас ще живе страх перед рішучим кроком. У Вас є надійний ремінь безпеки, тому сміливо сідайте за кермо.

Терези

Якщо зосереджуватись на кожній проблемі, яку малює Ваша уява чи зайва пильність, успіху не досягти. Саме тому Вам слід знайти розумний компроміс між обережністю та адекватним сприйняттям.

Скорпіон

Ви можете полегшити собі завдання, якщо зміните своє ставлення до того, що відбувається. Змиріться з необхідністю та неминучістю і зрозумійте нарешті, що все це робиться виключно заради Вашого блага.

Стрілець

Робота на результат у якийсь момент може перетворитися на справжнісіньку війну думок і авторитетів. Ви повинні це розуміти й дати зрозуміти Вашому колезі, що готові працювати на результат, а не мірятися здобутками. І нагадайте цій людині, що при роботі в команді немає “я”.

Козоріг

Якщо ви скажете важливі повідомлення без віри у свої слова, є ризик, що воно влетить комусь в одне вухо, а з іншого вилетить. Пам’ятайте про це і не проґавте свій шанс. Використовуйте все своє ораторське мистецтво, щоб говорити щиро та красномовно.

Водолій

Хтось із Ваших колег може вважати, що Ви не маєте жодного бажання кооперуватися і працювати на загальний результат. Якщо Ви це бачите або відчуваєте, зробіть все, що від Вас залежить, щоб ця людина побачила у Вас партнера, якому можна довіряти.

Риби

Зараз Вам слід чітко відстежувати, хто і до чого Вас підштовхує. Це допоможе Вам зорієнтуватися та взяти все під свій контроль у міру того, як тиск ззовні почне слабшати.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Феномен Олега Винника і Таюне: весілля на 200 чоловік, син Юліан та інші таємниці


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 × 1 =

Translate »