важлива дата у пари гумористів – Одна Хвилина

Вибір редакції


Українські гумористи, які здобули свою популярність на сцені “Дизель Шоу” цього року відзначають 12 років разом. Євген Сморигін та Вікторія Булітко виступають в дуеті з 2010 року – ця дата назавжди закарбувалася у їхній біографії.

Сморигін та Булітко разом 12 років разом

Відомі українські коміки та актори вперше зустрілись дуже давно. Булітко та Сморигін вперше зіграли в дуеті цілих 12 років тому – відтоді між колегами панує міцна та справжня дружба. Вікторія Булітко неодноразово згадувала в інтерв’ю, як вдячна своєму напарнику та товаришу. Для української актриси не існує колеги-чоловіка, з яким їй було б комфортніше працювати разом.

Євген Сморигін своєю чергою так само висловлюється про Вікторію Булітко. Білорус, який нещодавно зробив перші кроки для отримання українського громадянства, зізнається, що йому дуже подобається працювати на одній сцені з Булітко. Крім того, в одному з інтерв’ю Вікторія зізнавалась, що саме завдяки Євгену Сморигіну потрапила на проєкт “Дизель Шоу”.

Євген Сморигін та Вікторія Булітко
Євген Сморигін та Вікторія Булітко

За зізнанням актриси, він “замовив” за неї слівце. Коли продюсери запитали пораду в Сморигіна, той зазначив, що краще за Віку Булітко на жіночу роль у “Дизель шоу” не підійде ніхто.

Особисте життя Вікторії Булітко

Поза сценою й українська акторка, і її зірковий колега мають особисте життя. Вікторія Булітко в цьому плані не дуже говірка, тому її шанувальникам про обранця кумира відомо мало. У коментарях для журналістів зірка неодноразово зізнавалась, що її серце зайняте, втім розкривати особистості свого коханого не захотіла.

Схоже, що знаменитість керується приказкою “Щастя любить тишу”, тому надає перевагу мовчати про коханого чоловіка.

Особисте життя Євгена Сморигіна

Український актор білоруського походження має щасливу сім’ю та кохану дружину. Зі своєю майбутньою коханою знаменитість познайомився в українській столиці. Лідія виявилась сусідкою Євгена Сморигіна. Випадкове знайомство переросло у дружбу, а потім у романтичні стосунки. Нині Євген та Лідія — батьки трьох дітей, вони виховують двох синів та доньку.

Євген Сморигін зі своєю сім'єю
Євген Сморигін зі своєю сім’єю
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four × one =

Translate »