“Вчотирьох на маленькому диванчику” – Одна Хвилина

Вибір редакції


З  початку повномасштабної війни в Україні мільйони жінок були змушені втікати за кордон, щоб не наражати на небезпеку своїх дітей. Співачка Alyosha не стала виключенням. Дівчина разом зі своїми трьома дітьми поїхала до США, де у неї живе свекруха, в той час, як її чоловік Тарас Тополя вступив до лав ЗСУ і пішов на фронт.

Співачка живе в Америці вже 10 місяців. Нещодавно Alyosha дала велике інтерв’ю, яке вийшло на Ютуб-каналі Оліцької. Співачка розповіла, як їй живеться під одним дахом зі свекрухою і чи подобається їй життя в Америці.

Дружина Тараса Тополі Alyosha поскаржилася на життя в Штатах
Дружина Тараса Тополі Alyosha поскаржилася на життя в Штатах

Альоша зізналася, що їй не подобається життя за кордоном хіба що через те, що вона тут вимушено.

Не подобається, що я тут насильно. Що це не з мого бажання я тут. Я тут, тому що треба

, – зізналася Alyosha.

Дівчина розповіла, що вона живе в двоповерховому будинку зі своєю свекрухою. Незважаючи на те, що будинок просторий, вона із трьома дітьми поселилася в одній кімнаті.

У нас є своя кімната, де я з дітьми, хоча там є ще кімната, куди можна було розілитися… але нам і не тісно. Я на маленькому диванчику з Марійкою, а хлопці на великому ліжку. Але так часто стається, що ми всі вчотирьох або на великому ліжку, або на маленькому диванчику. Я – в позі “зю”.

, – розповіла Alyosha.

Також артистка добавила, що не подобається в Америці їй ні їжа, ні місцева вода. За словами Альоші, їжа там вся має штучний смак – м’ясо,  овочі та інше, а вода з крану тече настільки хлорована, що набравши ванну, від випарів хлорки буквально роз’їдає очі.

Співачка дуже сумує за рідною Україною і мріє швидше повернутися додому.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

16 − 7 =

Translate »