...

Весь час витрачає на роботу, але грошей не має: Аліна Гросу розповіла, як живе у США після переїзду з України

Вибір редакції


Аліна Гросу розповіла, як живе у США
Аліна Гросу розповіла, як живе у США

Відома українська співачка Аліна Гросу нині живе за кордоном. Раніше артистка вирішила тимчасово переїхати жити до Сполучених Штатів Америки. Причиною стало бажання навчатись нового – за кордоном знаменитість почала вивчати акторську майстерність. Після переїзду з України зірка стала дедалі рідше виходити на зв’язок із шанувальниками на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм.

Через це фанати Аліни Гросу неабияк переживають. Втім, нещодавно зірка таки повернулась до соцмереж і детально розповіла, чим займається за кордоном, як живе і на що витрачає зароблені гроші. Сьогодні в артистки дуже мало вільного часу, оскільки вона продовжує навчатись на курсах, працювати та заробляти гроші, розвиватись та навіть встигає займатись благодійністю. Проте, зазначає Гросу, кошти вона не збирає, адже ніколи й не планувала займатись волонтерськими чи благодійними зборами – “донатить” зі своїх зароблених.

Аліна Гросу нещодавно вийшла на зв'язок із шанувальниками та розповіла, чим займається
Аліна Гросу нещодавно вийшла на зв’язок із шанувальниками та розповіла, чим займається

Розповіла знаменитість і про професійні плани. Відома українська співачка зазначила, що наразі вона працює над створенням нового хіта. Аліна Гросу зізналась, що вона сподівається, що зуміє випустити його вже зовсім скоро. Разом з тим, у зірки залишаються деякі сумніви щодо кліпу. Співачка безперечно хотіла б потішити шанувальників і новим відео, втім не знає, чи варто витрачати зараз на це гроші.

Зірка зазначила, що наразі існують куди важливіші речі, які потребують її уваги та фінансових вкладень. Отже, можна зробити висновок, що Аліна Гросу дуже розумно поводиться із заробленими коштами. Поміж навчанням і саморозвитком в артистки залишається не так багато часу, щоб отримувати, як для артиста, високу зарплатню. Саме тому знаменитість вагається, чи слід витрачати гроші, які можуть принести користь в іншій сфері.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two + 10 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.