весь у шкірі осідлав залізного коня разом із молодою дружиною – Одна Минута

Вибір редакції


Віктор Павлік – справжній ловелас. У його житті було не одне кохання й не одна дружина, проте зі своєю нинішньою коханою він буквально розквітнув. Молода Катерина Репяхова змогла “вдихнути нове життя” в артиста. Поруч із дружиною український співак ніби помолодів й здобув чимало життєвих сил.

На офіційній сторінці в соціальній мережі Інстаграм Катерина Репяхова постійно публікує відео та фотографії, які показують буденне життя сімейства Павліка. Відтак зіркова дружина показує їхнього маленького сина, а також ділиться із підписниками смішними та милими моментами, пов’язаними із її чоловіком – відомим співаком.Нещодавно в Інстаграм-історіях Репяхова розповіла історію про легендарну шкіряну “косуху” Віктора Павліка. Знаменитість показала приємне хвилювання свого чоловіка через те, що той нарешті отримав шкіряну куртку, яку замовляв у Сполучених Штатах Америки. Катерина Репяхова повідомила, що артист дуже переживає, що новий елемент одягу може не підійти за розміром.

Історії Катерини Репяхової в Інстаграм
Історії Катерини Репяхової в Інстаграм

Катерина Репяхова продемонструвала “бірку” нової шкірянки Віктора Павліка й поділилась фактом про те, що його стара куртка була куплена ще 1986 року. Одяг за такий довгий період часу, звісно, зносився, а тому співак, як і його зіркова дружина, раді, що тепер він ходитиме у якісній оновленій шкірянці.Репяхова також поділилась знімками Віктора Павліка на його залізному коні – на фотографії співак позує у своїй старій шкіряній куртці й ніжно обіймає молоду дружину. У підписі до опублікованих кадрів Катерина посміялась з того, що Віктор Павлік купив свою стару “косуху” за вісім років до народження його майбутньої дружини.

Репяхова опублікувала милі фото сімейства
Репяхова опублікувала милі фото сімейства

На фотографіях Віктор Павлік та Катерина Репяхова ніжно притискаються одне до одного і виглядають дуже щасливими – у їх кожному русі відчувається закоханість й глибокі почуття.
Шанувальників дуже зацікавило питання про те, чи підійшла Віктору Павліку його нова американська шкірянка. Проте, Катерина Репяхова забулась виставити відповідь на це питання, а тому підписники нагадали їй в особистих повідомленнях. Виявилось, що куртка пасує співаку ідеально.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие
Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

20 − eight =

Translate »