весілля відмінили – Одна Хвилина

Вибір редакції


Шоумен Олександр Еллерт став популярним після участі в шоу “Холостячка”. Саме його Ксенія Мішина обрала серед 15 претендентів на її серце. Їхні почуття були справжніми і щирими, тож уже з перших ефірів романтичного шоу глядачі відчували, що Мішина обере саме його.

Мишина поставила жирную точку в отношениях с победителем Холостячки Эллертом
Куди подівся наречений-емігрант Ксенії Мішиної

Після фіналу “Холостячки” Ксенія і Олександр почали жити разом і будувати плани на майбутнє. Втім, їхнє кохання не було вічним. Вже через рік Мішина оголосила, що вони з Олександром більше не разом. Таке рішення прийняла саме акторка, а ось Елерт ще довго в інтерв’ю говорив, що кохає Ксенію, а також робив декілька спроб повернути стосунки.

Куди подівся наречений-емігрант Ксенії Мішиної

Після початку повномасштабної війни в України Олександр Еллерт деякий час жив на західній Україні. Більше того, Мішина зізналася, що вони з її екс-коханим місяць прожили разом в будиночку на Буковелі, коли почалася війна. Втім, пізніше їхні шляхи розійшлись. Декілька місяців назад стало відомо, що Олександр Еллерт покинув країну і виїхав в Каліфорнію, США. На яких підставах чоловік виїхав з країни і чи зробив він це законно, не відомо. Еллер не коментує свій виїзд.

Олександр Еллерт вперше показав свою реальну дружину
Куди подівся наречений-емігрант Ксенії Мішиної

Колишній Ксенії Мішиної хоч і не так активно, як раніше, але веде свій Інстаграм-блог. Проте чоловік так і не зізнався, чому він поїхав в США і чим він там займається. Варто додати, що Олександр отримує купу хейту в Мережі. Публіка його засуджує за те, що він покинув Україну під час військового стану і зробив це ймовірно незаконно.

Сам Еллерт реагує на це у звичній для себе манері – віджартовується.

Нагадаємо, Олександр Еллерт багато років був автором сценарію студії “Квартал 95”. Однак після розставання з Ксенією Мішиною чоловік почав змінювати своє життя. Спочатку гуморист взяв довготривалу відпустку на роботі, а потім і зовсім звільнився.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four + one =

Translate »