Весільна сукня нареченої з тендітним декольте до пупка: Катерина Кухар здобула новий статус за кордоном

Вибір редакції


Катерина Кухар, найвідоміша балерина України, крім основної своєї діяльності, також активно веде особисту сторінку в соціальній мережі Інстаграм. Знаменитість часто ділиться з шанувальниками свіжими фотографіями та цікавими новинами. Так, наприклад, нещодавно зірка українського балету поділилась свіжим інтерв’ю свого чоловіка, яке супроводжувала її красива фотографія.

Знаменитість позувала у вишуканій весільній сукні цікавого крою. Верх був виконаний із напівпрозорого матеріалу, а на шиї була імітація намиста. Головною особливістю стало “низьке” декольте, яке попри свою глибину не виглядало занадто зухвало.

Балерина Катерина Кухар показала ніжні фотографії у вишуканій білій весільній сукні
Балерина Катерина Кухар показала ніжні фотографії у вишуканій білій весільній сукні

Зазначимо, що цікавою виявилась не лише фотографія, але й стаття, посилання на яке залишила Катерина Кухар. У новому інтерв’ю чоловік відомої української балерини Олександр Стоянов розповів про їхню професійну діяльність в умовах повномасштабної війни.

Катерина Кухар та її чоловік Олександр Стоянов є однією з найталановитіших пар України
Катерина Кухар та її чоловік Олександр Стоянов є однією з найталановитіших пар України

Слід зазначити, що з інтерв’ю, зокрема, можна пригадати наступну історію. Завзята праця відомої української балерини Катерини Кухар та її чоловіка Олександра Стоянова принесли їм не лише всеукраїнське визнання. Так, свого часу знаменитості й за кордоном здобули особливий статус. Раніше Кухар і Стоянов були визнані найкрасивішою балетною парою Європи. Хоча з початком повномасштабної війни балерині довелось дещо відкласти свою професійну діяльність, вона не полишає свого призвання.

Річ у тім, що сьогодні Катерина Кухар набагато рідше гастролює, адже більшість часу приділяє своїм дітям. 24 лютого минулого року балерина з чоловіком були за кордоном на гастролях, а їхні діти залишались вдома. Після того, як зіркові батьки деякий час були настільки відірвані від сина й доньки, вирішили не залишати їх одних і навіть у відрядження їздять по черзі.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twelve − six =