від депутата до телеведучого один крок і скільки Горбунов добивався коханої? – Одна Хвилина

Вибір редакції


У зв’язку з війною програма “Світське життя” тимчасово не виходить в ефір, але телеведуча Катя Осадча не зникає надовго. То шукає зниклих людей у рамках телепроєкту, то веде шоу “Голос країни” разом із чоловіком Юрієм Горбуновим.

Струнка білявка не приховує, що шоумен – це її другий чоловік. Про першого Осадча говорити не любить, удаючи вигляд, що цього в її житті ніколи не було. Але ж плід кохання з Олегом Поліщуком реальний. Їхньому сину Іллі вже минуло 19 років.

18-річна наречена Катя Осадча виглядала дуже щасливою

Вперше на весільний рушник дівчина стала у 18 років. З бізнесменом і політиком Олегом вони побралися в звичайному рацсі, що мав усі ознаки радянського дизайну. Наречена вбралася в пишну білу сукню. Молодят вітала купа гостей.

Чоловік був на 15 років старший від новоспеченої дружини. За рік родина поповнилася нащадком. Але довго голубки разом не прожили. За 3 роки розлучилися. Катерина якраз почала вести “Світське життя”, а глава родини волів, щоб жінка сиділа вдома і варила борщі.

Вони особливо не сварилися. Прийняли рішення виважено і разом піклувалися про сина. Жодним поганим словом про депутата Осадча ніколи не прохопилася.

Друге кохання і вдвічі більше дітей

Довгий час Катерина була самотня, не звертаючи уваги на представників сильної статі і задовольняючись виключно роботою. Так коли разом з Юрієм вели “Голос. Діти”, непомітно зблизилися. Це для Осадчої було непомітно, а Горбунов уже давно упадав довкола моделі і розважав то жартами, то кавою.

Службовий роман Каті Осадчої з Юрієм Горбуновим переріс у створення міцної сім’ї

Згодом службовий роман переріс у дещо більше. Катерина завагітніла. Розписалися вони в лютому і цього ж місяця на світ з’явився Іванко, а за 4 роки – Данило. Тепер подружжя мріє про дівчинку.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

ten + 15 =

Translate »