від дружби до весілля і сина – Одна Хвилина

Вибір редакції


Наталія Сумська і Анатолій Хостікоєв познайомилися ще під час навчання в театральному ВУЗі. Багато років їх об’єднувала дружба і робота на одній сцені. Наталія і Анатолій і подумати не могли, що колись стануть подружжям. Тим більше, що і Сумська і Хостікоєв були у шлюбі з іншими людьми. Акторка була одружена з кінооператором Ігорем Мамаєвим. Зараз Наталія зізнається, що ніколи по-справжньому не любила першого чоловіка, а вийшла за нього заміж, бо “засиділась в дівках”. Їхній шлюб існував 7 років. Від Ігоря Мамаєва у Сумської є донька Дарина, якій зараз 40 років.

А ось Анатолій Хостікоєв до стосунків з Наталією був одружений двічі та має сина від другого шлюбу.

В який момент зародилися стосунки Наталії і Анатолія не відомо, адже вони обидва довго приховували свої почуття. Втім в 1996 році Сумська народила від Хостікоєва сина В’ячеслава і з того часу перестали приховувати, що живуть разом.

 Історія неймовірного кохання Наталії Сумської і Анатолія Хостікоєва
Історія неймовірного кохання Наталії Сумської і Анатолія Хостікоєва

Офіційно одружилися закохані лише у 1999 році, коли їхньому спільному сину було вже 3 роки. Весілля відбулось в кругу сім’ї, без зайвого пафосу. Цікаво, що свідками на весіллі були сестра Наталії акторка Ольга Сумська і її чоловік Віталій Борисюк.

 Історія неймовірного кохання Наталії Сумської і Анатолія Хостікоєва
Історія неймовірного кохання Наталії Сумської і Анатолія Хостікоєва

Тоді молодята розповіли журналістам, що довго відкладали весілля через постійну зайнятість. Втім і Наталія і Анатолій запевняли, що дуже хотіли стати законними чоловіком і дружиною.

Зараз спільному сину Сумської і Хостікоєва 26 років. Він пішов по стопах батьків і теж став актором. Хлопець знявся у таких відомих серіалах як “Папаньки”, “На лінії життя”, а також у фільмі “Скажене весілля-3”. Поки що син Сумської і Хостікоєва – холостяк, дітей у нього немає.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seven + 15 =

Translate »