від співака-початківця до відомого олігарха – Одна Хвилина

Вибір редакції


Тіна Кароль – відома українська співачка, яка дуже ретельно приховує своє особисте життя. Публіка знає, що артистка втратила чоловіка у 2013 році, а після того так і не завела стосунки з жодним із чоловіків. Чи так це насправді, чи Тіна просто гарно приховує своє особисте життя? В цьому матеріалі ми вирішили розповісти про всіх чоловіків артистки, яких насправді було не мало.

Дмитро Тубольцев

Всі чоловіки Тіни Кароль: Дмитро Тубольцев
Всі чоловіки Тіни Кароль: Дмитро Тубольцев

Першим коханням Тіни Кароль став режисер та актор Дмитро Тубольцев. 18-річна Тіна познайомилась із 24-річним Дмитром, коли вона ще будучи студенткою виконувала роль Маргарет в мюзиклі “Екватор”, а Дмитро був там режисером.

Їхнє кохання дуже стрімко розвивалось, однак одного разу Тіна застукала коханого в обіймах іншої. Відомо, що з того часу Тіна та Дмитро зовсім не спілкуються і розірвали будь-які зв’язки.

Кирило Туриченко

Всі чоловіки Тіни Кароль: Кирило Туриченко
Всі чоловіки Тіни Кароль: Кирило Туриченко

З Кирилом Туриченко Тіна Кароль зустрічалась з 2006 по 2007 рік. На той момент Тіна вже була відомою співачкою, а Кирило лише починав свій творчий шлях. До слова, пізніше хлопець став учасником російського гурту “Іванушки”.

Тіна про свого колишнього не розповідала в жодному із інтерв’ю, а ось Кирило неодноразово розповідав про стосунки з відомою співачкою. За словами співака, він дуже кохав Тіну і хотів на ній одружитися, однак в якийсь момент він помітив, що вона почалася віддалятися від нього. Пізніше Тіна сказала хлопцю, що хоче з ним розлучитись. Виявилось, що у Кароль з’явився інший чоловік, за якого згодом вона вийшла заміж.

Євген Огір

Тіна Кароль та Євген Огір - історія кохання
Всі чоловіки Тіни Кароль: Євген Огір

Євген Огір – перший і єдиний законий чоловік Тіни Кароль, який ще й являвся її продюсером. Одружилися вони в 2008 році, коли Кароль вже була вагітною. Через декілька місяців після заключення шлюбу народився хлопчик Веніамін. Однак подружнє життя було щасливим недовго. Через декілька років чоловік захворів на онкологію і у 2013 році помер.

Після смерті Євгена Огіра Тіна Кароль довго не могла забути чоловіка та завести нові стосунки. Вже пройшо 9 років, а жінка досі не оголошувала про нові стосунки, хоча в Мережі час від часу з’являються чутки про можливі романи Кароль з відомими чоловіками.

Ігор Коломойський

Всі чоловіки Тіни Кароль: Ігор Коломойський
Всі чоловіки Тіни Кароль: Ігор Коломойський

Деякий час мережею ходили чутки, що Тіна Кароль крутить роман з відомим українським Олігархом Ігорем Коломойським. Про це проговорилась танцівниця з балету Кароль. Цікаво, що останні роки Тіна Кароль активно працює на телеканала “1+1”, яким володіє Коломойським. На цьому телеканалі Тіна з’являється в рази частіше ніж на інших. Саме тому можна припустити, що слова танцівниці можуть бути правдою. Звісно, сама Тіна ніяк не коментує ці чутки.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

17 + 13 =

Translate »