“Відчуваю себе дуже щасливою” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Міка Ньютон у 2011 році після виступу на конкурсі “Євробачення” переїхала з України в Америку, де пережила дуже багато подій у своєму житті. У 2018 році співачка вийшла заміж за власника американського модельного агентства Кріса Сааведра. Через рік після весілля зірка дізналася, що хвора на рак. Про свою боротьбу з онкозахворюванням Міка розповіла тільки після того, як хвороба відступила і зізналася, що це назавжди змінило її життя. Вона лікувалася у США, але діагноз їй поставили в Україні і закликає жінок не нехтувати своїм здоров’ям та регулярно проходити медичний огляд.

Міка Ньютон поборола рак
Міка Ньютон поборола рак

Тепер Міка Ньютон активно розповідає про своє життя в Instagram, виступає на благодійних концертах в підтримку України, в якій триває розв’язана росією війна, а також показує особисті фото.

На цей раз прихильники любуються знімком Міки Ньютон з її чоловіком, зробленим під час польоту в Нью-Йорк, де у співачки виступ:

Я їду в Нью-Йорк зі своїм найкращим другом протягом останніх 8,5 років. Час летить, а наш зв’язок стає тільки міцніше. Я відчуваю себе дуже щасливою, коли ти поруч зі мною

, – поділилася почуттями Міка.

Під фото в коментарях прихильники написали багато компліментів парі та відмітили, що вони дуже красиві і гарно виглядають разом.

Нагадаємо, після перенесенного раку Міка Ньютон розповідала, що шансів стати мамою у неї небагато, але вони є. З чоловіком співачка обговорює можливість усиновлення дитини, але вони не поспішають з цим рішенням, тому що цей процес довгий і важкий документально.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Феномен Олега Винника і Таюне: весілля на 200 чоловік, син Юліан та інші таємниці


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 + 6 =

Translate »