“Відчуваю себе впевнено” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Відомий український телеведучий Володимир Остапчук і його друга дружина Христина Горняк розлучилися декілька місяців тому. Екс-подружжя не приховують факт розлучення, але не давали жодного коментаря з цього приводу і причину розбрату наразі тримають в секреті.

Нещодавно Христина Горняк вирішила трішки привідкрити таємницю свого особистого життя і відповісти на питання своїх підписників в Інстаграм.

Так, один із користувачів Мережі запитав Христину, чи не боїться вона самотності, без чоловіка поряд. Дівчина відповіла на це питання і запевнила, що самотність їй не грозить.

Кажу як є: без чоловіка я не буду ніколи, тому що в мене все життя достатньо багато уваги від них. В цьому я відчуваю себе достатньо впевненою! Це не означає, що всі для родини, або одруження, ні… Але самотність відчути мені в цьому сенсі складно, буває, звичайно, що і не взаємні почуття, або щось.

Але з віком, та розчаруванням є страх починати щось нове, от такий страх є, але моя жага до життя, та кохання – сильніше за нього. Скільки б разів не помилилась, буду робити це знову і знову. І так у всьому.

, – написала Христина.

Цікаво, що дівчина також зізналася, що ще 3-4 місяці тому і подумати не могла, що її особисте життя так зміниться.

 Друга колишня дружина Остапчука зізналася, що не може відбитися від уваги чоловіків
Друга колишня дружина Остапчука зізналася, що не може відбитися від уваги чоловіків

І хоча підтвердження цьому факту не було, але в Мережі впевнені, що причиною розлучення стала зрада Остапчука. Справа в тому, що буквально відразу після розлучення він почав жити з 22-річною журналісткою Катериною Полтавською і не приховує цього.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

19 − 2 =

Translate »