відома акторка з Польщі як дві краплі води схожа на співачку – Одна Хвилина

Вибір редакції


Говорять, що у кожної людини на Землі є двійник – абсолютно ідентична тобі людина. Чи дійсно це правда, сказати важко, але те, що є люди, які неймовірно схожі один на одного – ні для кого не секрет.

Так, нещодавно в Мережі “знайшли” двійницю екс-віагрянки Надії Мейхер. Нею виявилась польська акторка Данута Стенка.

Хто така Данута Стенка і чим вона відома

Данута Стенка – польська акторка театру і кіно, теле і радіоведуча. Жінка народилася 10 жовтня 1961 року. Наразі їй 61 рік. Акторка зіграла безліч ролей в театрі та кіно. Вона працює з найкращими режисерами сучасного польського театру.

 В Мережі знайшли двійницю Надії Мейхер
В Мережі знайшли двійницю Надії Мейхер

Саму Дануту характеризують як темпераментну, емоційну, харизматичну зірку кіно.

Польська акторка дійсно схожа на українську співачку Надію Мейхер. Ба більше, вони навіть мають схожу зачіску і колір волосся. У польської та української зірки неймовірно схожі форма обличчя, посмішка і навіть погляд.

 В Мережі знайшли двійницю Надії Мейхер
В Мережі знайшли двійницю Надії Мейхер

Нагадаємо, Надія Мейхер прославилася завдяки участі в гурті “Віа гра”. Надію вважають однією з найяскравіших учасниць жіночого гурту. Після виходу з Віа Гри у 2011 році, артистка намагалася будувати сольну кар’єру, але значного успіху у цьому вона не досягла.

Останні декілька років Мейхер займається дизайном одягу. Жінка заснувала власний бренд одягу і розробляє гардероб для українських красунь. Надія акцентує увагу на ділові костюми та жіночні сукні. Співачка сама розробляє дизайн одягу і сама являється моделлю для реклами цих речей.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

17 − four =

Translate »