Віктор Логінов відростив чубчик і завів бороду (ФОТО) – Одна Хвилина

Вибір редакції


Протягом 7 років телеглядачі з задоволенням споглядали за перипетіями родини Букіних у комедійному серіалі “Щасливі разом”. Усього вийшло 365 серій проєкту. Тож продавець взуття, голова родини Гена Букін, що мешкає з дружиною і двома дітьми-підлітками у дворівневій квартирі, неабияк потішили шанувальників.

Актор, що виконував головну роль, підкорював своїм благодушним виразом обличчя. Персонажу навіть встановили пам’ятник в Єкатеринбурзі, на відкритті якого побував і Віктор Логінов, уродженець цього міста. Після закриття проєкту минуло 10 років. Звісно, життя не стоїть на місці, і актор постарішав. Він уже абсолютно не нагадує запального Гену, а виглядає зовсім по-іншому.

Віктор Логінов із бородою і довгим чубчиком і 23-річною дружиною

Логінов набрав чимало зайвих кілограмів, відростив бороду і кардинально змінив зачіску. Тож від образу лінькуватого Букіна, що весь час сварився з дружиною і розмовляв із дітьми подекуди на зовсім не дитячі теми, практично нічого не залишилося.

Чотири шлюби і четверо дітей

На відміну від свого серіального героя Віктор був одружений чотири рази і має чотирьох дітей. З першою Наталією побрався в 1994 році. 19-річний студент одружився з 30-річною жінкою, яка народила йому донечку Аню. Цей шлюб тривав 7 років. Другий шлюб протримався всього 1,5 року, але син Дмитрик устиг народитися.

З Ольгою Віктор познайомився під час знімання сіткому. У 2007-му народився Сашко, а ще через 5 років – молодший Ваня. Одружилися вони лише в 2011 році, а за 5 років подружжя розлучилося. У 2020 році Логінов став на весільний рушник вчетверте. За рік пара посварилася, і всі чекали розлучення з 23-річною Марією Гуськовою, та врешті все владналося.

Актор продовжує активно зніматися, хоча повторити успіх серіалу, звісно, не вдалося. У 2023 році відбудеться прем’єра стрічки “Юра-дворник” за участі Логінова.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty − 5 =

Translate »