Віктор Павлік, Дзідзьо, Андрій Джеджула та інші зірки, які пережили скандальні розлучення – Одна Хвилина

Вибір редакції


Герої нашої сьогоднішньої статті довгий час були предметом №1 для обговорення в Мережі та у пресі, але не через свої успіхи, а через скандальне розлучення.

Віктор Павлік

Лариса Созаєва і Віктор Павлік
Лариса Созаєва і Віктор Павлік

Віктор Павлік зі своєю третьою дружиною Лорою Созаєвою прожив у шлюбі 25 років. Втім, у 2019 році стало відомо, що артист подав на розлучення і вже готується до одруження з молодшою на 29 років дівчиною Катею Репяховою.

Лора Созаєва, як ображена жінка, розказала на публіку всі ненайкращі подробиці життя з Павліком. Так, за словами Лори, артист зловживав алкоголем і неодноразово їй зраджував. Крім того, жінка публічну ображала коханку свого чоловіка.

Дзідзьо і Славія

Славія розлучилася з Дзідзьо, щоб стати співачкою
Славія і Дзідзьо

Дзідзьо і Ярослава Хома розлучилися після 20 років шлюбу. Артист не коментував розбрат з дружиною, а ось сама Ярослава мовчати не стала. Жінка заявила, що Дзідзьо не давав їй розвиватися, як співачці і навіть був проти народження дитини. після розлучення Ярослава взяла псевдонім Славія і на зло Дзідзьо почала будувати співочу кар’єру.

Андрій Джеджула

Андрій Джеджула і Юлія Леус

Андрій Джеджула розлучився зі своєю другою дружиною Юлією Леус, коли вона була вагітною його дитиною. Юлія не стала мовчати і в інтерв’ю розповіла про те, як чоловік бив її і знущався над нею. Після народження дитини, Джеджула не бере жодної участі в її вихованні, принаймні так стверджує Юлія.

Володимир Дантес

Надя Дорофєєва та Володимир Дантес розлучились навесні цього року
Надя Дорофєєва та Володимир Дантес

Володимир Дантес і Надя Дорофєєва оголосили про розлучення в березні 2022 року. Подружжя хотіли розійтись без зайвого шуму в пресі, але так не вийшло. Коли стали відомі подробиці розбрату Вови і Наді, про це почав гудіти весь інтернет. Справа в тому, що Дорофєєва зрадила Дантесу з другом сім’ї Михайлом Кацуріним. Таким чином Надя не лише зрадила чоловіку, а і увела чоловіка у власної подруги.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

10 + 3 =

Translate »