Віктор Павлік, Ірина Білик та інші зірки, яким довподоби ходити під вінець – Одна Хвилина

Вибір редакції


Не всім щастить знайти своє справжнє кохання з першого разу. Хтось помиляється один раз, а хтось регулярно ходить до РАЦСу.

Віктор Павлік

Український артист Віктор Павлік славиться не так своєю творчістю, як особистим життям, яке завжди було у нього насиченим. Співак був одруженим чотири рази, від кожної дружини Павлік має по дитині.

Зараз Віктор Павлік одружений з четвертою дружиною Катею Репяховою, яка молодша за артиста на 29 років. З молодою красунею чоловік “загуляв”, будучи ще в третьому шлюбі. Заради дівчини, яка йому годиться у доньки, Віктор Павлік покинув дружину.

Репяхова і Павлік візьмуть участь в реаліті
Рекордсмени по кількості шлюбів: Віктор Павлік

Зараз Віктор Павлік і Катя Репяхова щасливі у шлюбі. Подружжя виховують 1,5-річного сина Михайлика.

Ірина Білик

Українська Примадонна Ірина Білик офіційно укладала шлюб тричі. Першим чоловіком співачки став модель Андрій Оверчук. Цей шлюб протривав всього три роки, але подарував співачці сина Гліба.

Другим чоловіком Білик став хореограф Дмитро Дікусар, який молодший за неї на 15 років. Пристрасне кохання завершилося за три роки, як і у випадку з Оверчуком.

Втретє Білик вийшла заміж у 2015 році за продюсера Аслана Ахмадова. Тоді співачка навіть зважилася на дитину. Так, шляхом суррогатного материнства на світ з’явився хлопчик Табріз. Шлюб з Асланом тривав 6 років. У 2021 році подружжя розлучились.

Аслан Ахмадов, Ірина Білик та їх син Табріз
Рекордсмени по кількості шлюбів: Ірина Білик

Окрім трьох офіційних шлюбів, Білик мала багато романів без штампу в паспорті. Так, одним із цивільних чоловіків співачки був шоумен Дмитро Коляденко. З ним Білик жила близько чотирьох років.

Алла Пугачова

Легендарна співачка Алла Пугачова знайшла своє кохання лише з 5-го разу. Співачка мала безліч романів, але офіційно виходила заміж 5 разів. Серед колишніх чоловіків Пугачової Миколас Орбакас, Олександр Стефанович, Євген Болдін, Філіп Кіркоков.

Всі шлюби артистки були недовготривалими і найчастіше закінчувались через те, що вона заводила роман на стороні.

мМаксим Галкін показав, як Алла Пугачова з дітьми розважаються в Ізраїлі
Рекордсмени по кількості шлюбів: Алла Пугачова

Втім, зараз співачка щаслива в шлюбі з гумористом Максимом Галкіним. Вони разом вже 20 років і щасливі, не дивлячись на різницю у віці.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Діагноз Алли Мазур: як телеведуча дізналася про онкологію, але працювала у ТСН навіть із короткою стрижкою


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × 2 =

Translate »