Віктор Павлік в 56, Святослав Вакарчук в 47, Юрій Горбунов – в 51 стали татусями – Одна Хвилина

Вибір редакції


Віктор Павлік

Співак мав доволі бурхливе особисте життя. З першою дружиною Лідією одружився у 18 років. Незабаром на світ з’явився первісток Сашко. Згодом глава родини загуляв і знайшов собі іншу – Світлану. З жінкою вони прожили разом 8 років, наживши доньку Христину.

Віктор Павлік став батьком учетверте в 56 років

Після цього був третій 25-річний шлюб із Ларисою, в якому народився Павло. Саме дружина застукала благовірного на зраді з директоркою Катрею Реп’яховою. Тож довелося розлучитися й оформити стосунки вже з 27-річною дівчиною. Саме четверта дружина й подарувала 56-річному артисту синочка Михасика.

Святослав Вакарчук

Займаючись то наукою, то музикою, чоловіку не було коли заводити дітей. Тож первісток у музиканта з’явився лише в 46 років, а за рік Святослав став батьком удруге. 19 червня 2021 року Вакарчук тримав на руках новонародженого Іванка, а донечку, яка народилася під час війни, чоловік назвав Соломією.

Маючи двох дітей, Святослав Вакарчук показав широкому загалу тільки ручку синочка

Про маму дітлахів той, що не здається без бою, нічого не хоче розповідати. Перший бездітний шлюб Вакарчука тривав 20 років, а потім Святослав покинув Лялю Фонарьову. Досужі журналісти розкопали, що дітлахів лідеру “ОЕ” народила його продюсерка Євгенія Яцута.

Юрій Горбунов

Замолоду телеведучий виховував доньку своєї дружини. Та час минув, і шоумен замислився про продовження роду. Його нова обраниця і колега Катя Осадча залюбки погодилася втілити подібний задум у життя.

Діти в Юрія Горбунова з’явилися в 47 і 51 рік

Одружилися голубки безпосередньо перед народженням синочка у лютому 2017 року. Відразу після весілля відзначили уродини. На світ з’явився чудовий хлопчик Іванко. А у серпні 2021 у малятка знайшовся братик, якого щасливі батьки назвали Данилком. А 51-річний татусь власноруч перерізав пуповину синочку.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 × 1 =

Translate »